• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Man opgepakt voor brute mishandeling politieman

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
10 november 2025 20:29
in Suriname
Zwaailicht politie

De politie heeft zondagmiddag een 22-jarige man aangehouden die wordt verdacht van betrokkenheid bij de mishandeling van een politieman na een verkeersongeval.

De verdachte, C.C., werd in de boeien geslagen toen hij goederen afleverde voor zijn 14-jarige medeverdachte die al was ingesloten.

Het incident vond plaats op dinsdag 4 november toen de politieman een aanrijding veroorzaakte. Kort daarna werd hij door enkele omstanders en familieleden van de benadeelden aangevallen.

Onder de aanvallers bevond zich volgens het onderzoek ook de bromfietsbestuurder.

De politie beschikt over camerabeelden waarop duidelijk te zien is dat de man de wetsdienaar eerst van achteren en vervolgens van voren aanviel.

Ondanks dit bewijs ontkent de verdachte elke betrokkenheid bij de mishandeling.

Na zijn arrestatie is hij overgebracht naar het politiebureau Latour voor verhoor en verdere afhandeling. Zijn minderjarige kompaan, een scholier, werd al op de dag van het incident in verzekering gesteld.

Na overleg met het Openbaar Ministerie is besloten ook de 22-jarige verdachte formeel in verzekering te stellen. Het onderzoek naar de gewelddadige aanval op de politieman wordt voortgezet.

Dit is een bericht van politie.sr

ShareTweetSend

Meer berichten

geld sparen euro
Lifestyle

“Je kan geld niet meenemen in je graf” is onzin zeggen ondernemers

[Aggregator] Downloaded image for imported item #419587
Suriname

Vicepresident garandeert transparantie als basisuitgangspunt regering

water drinken kind dorst
Gezondheid

Fors hogere kans op hart- en vaatziekten bij dagelijks twee glazen softdrink

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws