• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Fysieke inzameling “telethon voor elk kind” feestelijk afgesloten

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
5 november 2025 01:00
in Suriname
lim fm simpel telethon

Tegen de achtergrond van de slogan ‘Elk kind moet eten, elk kind moet naar school’ is op zaterdag 25 oktober in de Congreshal de Srefidensi Telethon van start gegaan.

Op 4 november is de fysieke inzameling van de donaties in feestelijk sfeer afgesloten bij LIM FM. Donaties via bankovermakingen zijn nog steeds mogelijk, en wel tot en met 25 november.

Onder de krachtige slogan ‘Elk kind moet eten, elk kind moet naar school’ werd de actie de afgelopen periode breed ondersteund door burgers, organisaties en mediapartners.

Rachel Pinas, coördinator van het geheel, sprak bij de fysieke afsluiting haar dankbaarheid uit voor de brede steun. Volgens haar laat de betrokkenheid van de gemeenschap zien dat solidariteit nog steeds leeft in Suriname.

De afsluiting vond plaats in een warme, aangename sfeer bij het radiostation LIM FM, waar diverse bekende mediapersoonlijkheden hun steun kwamen betuigen.

Bekijk ook:

GBB opent dependance in Commewijne en reikt 159 grondbeschikkingen uit

JOS ontkracht geruchten over verkoop van Willebrod Axwijk Sportcentrum

Onder de aanwezigen waren onder meer Clifton Limburg, presentator van Bakana Tori, Earl “Simpel” Thijm presentator/host van Tap’ A Bankstel, entertainer Diego Ooiberg, en Revelino Dongo, sportcoach/fitnesstrainer en socializer.

Met de fysieke inzameling afgerond, richt de organisatie zich nu op de verdere verwerking van de donaties.

De opbrengst van de telethon is voor zestig procent bestemd om kwetsbare kinderen te ondersteunen met voeding en onderwijs, in lijn met het centrale doel van de campagne: “Elk kind moet eten, elk kind moet naar school”. De overige veertig procent gaat naar andere sociale projecten.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

159 burgers ontvangen grondbeschikking
Suriname

GBB opent dependance in Commewijne en reikt 159 grondbeschikkingen uit

Internationale steun moet renovatie van overheidssportcomplexen mogelijk maken
Suriname

JOS ontkracht geruchten over verkoop van Willebrod Axwijk Sportcentrum

Minister Brunings roept jongeren op te investeren in een duurzaam Suriname
Suriname

Milieuweek 2026 officieel van start in Coronie met focus op duurzaamheid en klimaatbewustzijn

Zorgen over contragewichten en verouderde constructie.
Suriname

DNA-lid Raghoenandan dringt aan op spoedonderzoek naar veiligheid Henarbrug

Veiligheid brugconstructie in gevaar door overbelaste vrachtwagens.
Suriname

Parakreekbrug per direct opnieuw volledig afgesloten voor alle verkeer

Tijdelijke omleiding ingesteld voor zwaar verkeer bij Parakreekbrug
Suriname

Werkzaamheden brug Parakreek afgerond, alleen verkeer tot 8 ton voorlopig toegelaten

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws