• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Ex-president Santokhi gaat live in gesprek met samenleving over de toekomst van Suriname

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
6 oktober 2025 15:13
in Suriname
chan santokhi verkiezingen stemmen vhp

Ex-president Chan Santokhi is overleden

De voormalige president van Suriname en huidig voorzitter van de Vooruitstrevende Hervormings Partij (VHP), Chan Santokhi, zal op dinsdag 7 oktober om 21.00 uur een live-uitzending houden waarin hij rechtstreeks in gesprek gaat met de samenleving over de actuele ontwikkelingen in het land en de koers naar herstel en vooruitgang.

De uitzending is online te volgen en op televisie via Kanaal 7.1 en 7.8.

Santokhi nodigt alle Surinamers, ongeacht politieke kleur of achtergrond, uit om actief deel te nemen aan de discussie en hun mening te delen.

“Beste landgenoten, op dinsdag 7 oktober ga ik LIVE in gesprek over de actuele ontwikkelingen in ons land en de koers die we samen uitzetten voor een sterker Suriname. U bent allen van harte uitgenodigd om mee te kijken en uw mening te delen. Samen bouwen we verder aan een toekomst van hoop, stabiliteit en vooruitgang,” aldus Santokhi.

Politieke analisten verwachten dat Santokhi tijdens de uitzending zal ingaan op economische uitdagingen, de verhoogde kosten van levensonderhoud, en de noodzaak van politieke stabiliteit.

Bekijk ook:

Adhin stelt dat DNA-vergadering conform Reglement van Orde is geopend

Vrouw aangehouden op verdenking van brandstichting

Daarnaast zal mogelijk aandacht worden besteed aan versterking van de democratie, goed bestuur, en herstel van vertrouwen in de overheid.

Zij denken dat de VHP-leider met deze live-interactie de toon wil zetten voor een open en directe communicatie met het volk, in aanloop naar de verkiezingen van 2030.

Het initiatief wordt gezien als een poging om het contact met de samenleving te versterken en draagvlak te herwinnen na de turbulente politieke ontwikkelingen van de afgelopen periode.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

DNA- Voorzitter Ashwin Adhin
Suriname

Adhin stelt dat DNA-vergadering conform Reglement van Orde is geopend

De verdachte is aangehouden
Suriname

Vrouw aangehouden op verdenking van brandstichting

Bezoekers van de Hermitage Mall doen een dringende oproep aan de verantwoordelijke instanties om onmiddellijk in te grijpen.
Suriname

Riskante open waterput bij Hermitage Mall

Vier aangiften leiden tot aanhouding van verdachte.
Suriname

Man aangehouden voor bedreiging en belaging van ex-partner

Zorgen nemen toe na zes dagen vermissing
Suriname

Familie roept hulp in bij zoektocht naar vermiste moeder van vier kinderen

Curaçaose viceminister-president Cooper in gesprek met president Simons over samenwerking olie- en gassector. Foto: CDS
Suriname

Curaçaose viceminister-president Cooper bezoekt president Simons voor versterking banden

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws