• Colofon
Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Voortvluchtige 20-jarige aangehouden voor dodelijke aanrijding Van ’t Hogerhuysstraat

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
28 augustus 2025 07:01
in Suriname
crime misdaad politie plaats delict moord handboeien arrest aanhouding2

De politie heeft de 20-jarige V.K. aangehouden in verband met een dodelijke aanrijding die plaatsvond in de vroege ochtend van 28 juni aan de Van ’t Hogerhuysstraat in Paramaribo.

Het slachtoffer, de 50-jarige J.P., een dakloze man, werd bij het oversteken aangereden en in hulpeloze toestand achtergelaten. Hij overleed een dag later, op 29 juni, in het Academisch Ziekenhuis Paramaribo (AZP).

De politie van de afdeling Verkeer Onderzoek Unit Paramaribo (VOUP) stelde onmiddellijk een onderzoek in. Door middel van camerabeelden, verkregen via het Command Center, werd de bestuurder geïdentificeerd. Op dinsdag 26 augustus werd hij op het politiebureau ontboden en direct in verzekering gesteld.

Uit het vooronderzoek blijkt dat de verdachte aanzienlijk harder reed dan de toegestane maximumsnelheid van 50 km/u, met een gemeten snelheid van circa 125 km/u. Daarmee wordt hij verdacht van roekeloos rijgedrag (artikel 20, lid 3 van de Rijwet).

Daarnaast wordt hem het plegen van vluchtmisdrijf ten laste gelegd, omdat hij het slachtoffer achterliet zonder hulp te verlenen en zonder zijn gegevens kenbaar te maken (artikel 4 van de Rijwet). Zijn rijbewijs is ingevorderd en het voertuig is in beslag genomen.

Waarschuwing aan weggebruikers

De politie benadrukt dat het achterlaten van een slachtoffer na een ongeluk ernstige gevolgen heeft. Het kan het verschil betekenen tussen leven en dood en heeft verstrekkende juridische consequenties.

Bestuurders worden opgeroepen zich te houden aan de verkeersregels en bij een aanrijding altijd hulp te verlenen en ter plaatse te blijven.

ShareTweetSend

Meer berichten

GARCIA PARAGSINGH PROCUREUR GENERAAL
Suriname

SLM-onderzoek: Lobo vindt dat de PG Jessurun had moeten opsluiten of haar paspoort in beslag nemen

bouva melvin
Suriname

Minister en niet ambassadeur volgens Niekoop verantwoordelijk voor chaos rond presidentenfoto’s

koniki en examenbureau
Suriname

Akkoord tussen Biza en Examencommissie brengt rust voor studenten

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws