• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

62-jarige bestuurder gewond bij botsing tegen EBS-paal

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
25 juni 2025 15:39
in Suriname
auto verkeersongeval aanrijding

Op dinsdag 24 juni omstreeks 12.45 uur ontving de politie van Santodorp een melding van een eenzijdig verkeersongeval op de Magentakanaalweg, waarbij een personenauto tegen een elektriciteitsmast was gebotst.

Bij aankomst op de locatie troffen de politieambtenaren de 62-jarige bestuurder J.O. aan.

Hij verklaarde dat hij met zijn Toyota Wish vanuit de rotonde aan de Commissaris Weytingweg richting de Nieuwweergevondenweg reed, toen hij ter hoogte van Hilly’s Chicken Farm de controle over het stuur verloor.

Het voertuig kwam vervolgens in aanrijding met een elektriciteitsmast.

Door de botsing liep de bestuurder lichamelijke verwondingen op. Daarnaast raakte het voertuig zwaar beschadigd. Foto’s tonen aanzienlijke schade aan de voorzijde van de auto. De bestuurder is ter plekke door hulpdiensten nagekeken.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Met name senioren die een uitkering uit Nederland ontvangen zeggen dat zij steeds meer kwijt zijn aan hun dagelijkse boodschappen. Foto: illustratief
Lifestyle

Leven in Suriname wordt ook met euro inkomen steeds zwaarder

Incident tijdens vaartocht op de rivier
Suriname

Jongeman vermist na val in Marowijnerivier bij Da Paagi

Focus op vaderschap, mentale gezondheid en geweldpreventie.
Suriname

Binnenlandse Zaken start voorbereidingen voor Internationale Dag van de Man 2026

Eid ul-Adha boodschap gekoppeld aan duurzame economische ontwikkeling
Suriname

Suriname Business Forum benadrukt waarden van saamhorigheid en verantwoordelijkheid tijdens Eid ul-Adha

Burgers worstelen met dure vlees- en visprijzen
Suriname

Stijgende prijzen van vlees en vis raken samenleving hard: “Basisvoeding wordt onbereikbaar”

Minister Melvin Bouva en zijn Braziliaanse ambtsgenoot Mauro Vieira tijdens overleg in Brasília ter voorbereiding van het bezoek van president Jennifer Simons.
Suriname

Suriname en Brazilië bereiden officieel bezoek president Simons voor

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws