• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Sari’s ter waarde van duizenden SRD spoorloos na vermeende diefstal

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
25 juni 2025 10:01
in Suriname
hindoe hindostaanse oma vrouw bellen telefoon

De 35-jarige man I., van Indiase afkomst, is recentelijk door de politie van De Nieuwe Grond opgespoord en aangehouden op verdenking van verduistering van een grote partij sari’s en andere goederen.

De benadeelde onderneemster B.A. (45) deed op 2 juni aangifte tegen de verdachte.

Volgens B.A. werkte I. samen met zijn Surinaamse echtgenote ongeveer negen maanden voor haar. Het koppel verbleef op hetzelfde adres als waar de onderneemster haar voorraad sari’s opsloeg.

Op maandag 26 mei merkte B.A. onregelmatigheden op, nadat I. zich te laat meldde om de winkel te openen. Camerabeelden toonden echter aan dat de winkel eerder die dag al geopend was.

Pogingen om het koppel telefonisch te bereiken, mislukten. De volgende dag liet I. telefonisch weten dat hij per direct stopte met werken en verhuisd was.

Enkele dagen later leverden hij en zijn vrouw de sleutels in. Bij inspectie van het opslagadres bleek de gehele voorraad sari’s en overige goederen verdwenen. Er waren geen sporen van inbraak.

Op aanwijzing van de aangeefster werd verdachte I. opgespoord, gearresteerd en voorgeleid. In overleg met het Openbaar Ministerie is hij in verzekering gesteld. Het onderzoek is nog gaande.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Burgers worstelen met dure vlees- en visprijzen
Suriname

Stijgende prijzen van vlees en vis raken samenleving hard: “Basisvoeding wordt onbereikbaar”

Minister Melvin Bouva en zijn Braziliaanse ambtsgenoot Mauro Vieira tijdens overleg in Brasília ter voorbereiding van het bezoek van president Jennifer Simons.
Suriname

Suriname en Brazilië bereiden officieel bezoek president Simons voor

Automobilisten klagen over filevorming door fastfood drive-thru’s
Suriname

Lange drive-thru rijen veroorzaken verkeerschaos op drukke wegen

Busje rijdt woning binnen: gezin zwaar geschokt na nachtelijk incident
Suriname

Busje rijdt woning binnen: gezin zwaar geschokt na nachtelijk incident

Escalatie familieconflict leidt tot gewelddadig incident aan Khariweg
Suriname

Broer brengt tijdens ruzie om bromfiets jongere broer steekverwonding toe

Bewoners vragen onderzoek naar vermeende fouten bij opname watermeters.
Suriname

Klanten klagen over hoge waterrekeningen: “Ik betaal voor verbruik dat ik niet heb gehad”

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws