• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Vrouwen raken slaags om partner, politie grijpt in

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
23 juni 2025 08:02
in Suriname
politie

De politie van Meerzorg heeft op 17 juni twee vrouwelijke verdachten aangehouden wegens wederzijdse mishandeling, voortvloeiend uit een conflict over een vermoedelijke buitenechtelijke relatie met dezelfde man.

De zaak kwam aan het rollen nadat een vrouw persoonlijk op het politiebureau verscheen om aangifte te doen tegen een haar bekende vrouwspersoon. Uit haar verklaring bleek dat zij haar partner herhaaldelijk had verdacht van ontrouw.

Door toegang te verkrijgen tot zijn mobiele telefoon en Facebookaccount, kwam zij erachter dat haar partner een relatie onderhield met een vrouwelijke collega die toevallig ook in dezelfde straat woonachtig is als zijzelf.

Volgens de aangeefster had zij kennis genomen van een geplande ontmoeting tussen haar partner en diens collega. Zij besloot daarop om naar de afgesproken locatie te gaan om de situatie zelf te confronteren.

Ter plaatse ontdekte zij het voertuig van haar partner met zijn collega aan boord. Hierop zette zij de achtervolging in. De man, die zich bewust werd van de achtervolging, liet zijn collega bij een winkel uitstappen.

De aangeefster stopte eveneens bij de winkel om de vrouw aan te spreken over de vermeende affaire. De situatie liep al snel uit de hand en resulteerde in een fysieke confrontatie waarbij beide vrouwen verwondingen opliepen. Dankzij tussenkomst van omstanders kon erger worden voorkomen.

De politie stelde onmiddellijk een onderzoek in en bracht beide vrouwen over voor verhoor en voorgeleiding aan een Hulp Officier van Justitie.

Na beoordeling van de feiten en omstandigheden zijn beide betrokkenen na hun voorgeleiding heengezonden, in afwachting van het verdere onderzoek dat momenteel wordt voortgezet door de politie van Meerzorg.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

supermarkt winkel boodschappen
Suriname

ECD jaagt op hoge prijzen in winkels, maar werkt prijscontrole echt in Suriname?

kassa horeca betalen winkel restaurant bediende
Lifestyle

Restaurants volgeboekt in Paramaribo ondanks economische druk

6 Pagara estafette vuurwerk bombel
Suriname

PL sluit 2025 gezamenlijk af met openbare eindejaarsbijeenkomst

[Aggregator] Downloaded image for imported item #424106
Suriname

President Simons belooft stappen richting verbetering openbaar vervoer

tiny house suriname
Lifestyle

Tiny houses kunnen toekomst van wonen in Suriname veranderen

Gevangenis cel
Suriname

Criminele bende achter meerdere gewapende overvallen uitgeschakeld

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws