• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Grootste Amerikaanse handelsdelegatie ooit aanwezig op Suriname Energy, Oil & Gas Summit

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
19 juni 2025 15:30
in Suriname
seogs

De Amerikaanse ambassade in Suriname verwelkomt dit jaar de grootste Amerikaanse handelsdelegatie ooit op de Suriname Energy, Oil & Gas Summit (SEOGS), die plaatsvindt van 17 tot en met 20 juni.

Deze omvangrijke vertegenwoordiging onderstreept de toenemende interesse van Amerikaanse bedrijven in Suriname als exportmarkt en strategisch energiepartner.

De handelsmissie is georganiseerd door de Amerikaanse ambassade in samenwerking met het Amerikaanse ministerie van Handel. Tot de deelnemende bedrijven behoren onder andere:

AINautics Global – drones, educatie en dienstverlening

Coastal Rim Properties – vastgoedontwikkeling

CH4 Systems – internationale energie- en constructiediensten

Coolants Plus – industriële chemische toepassingen

Consolidated Inventory Supply Inc. – distributie van industriële componenten

ECOBiotix – milieuvriendelijke waterzuiveringsoplossingen

GERS USA – engineering van elektrische energiesystemen

PathWorks! – leiderschapsontwikkeling en strategie

Zoeller Pump Company – productie van waterbeheer- en afvoerapparatuur

Parallel aan de summit zullen de Amerikaanse bedrijven in gesprek gaan met meer dan 50 potentiële Surinaamse partners om handelsrelaties te versterken.

De vertegenwoordigers zijn op 18 en 19 juni te vinden bij de AmCham Suriname-stand. Ook medewerkers van de Amerikaanse ambassade zullen aanwezig zijn om informatie te geven over zakendoen met Amerikaanse bedrijven en de ondersteuning die via het ambassadeplatform beschikbaar is.

Ambassadeur Robert Faucher: “De Amerikaanse overheid zet zich in voor de ondersteuning van onze bedrijven in het buitenland. Suriname is daarbij een strategische partner in onze gezamenlijke inzet voor wereldwijde energiezekerheid en economische groei. Deze missie bevestigt onze blijvende toewijding aan wederzijdse welvaart.”

ShareTweetSendSend

Meer berichten

[Aggregator] Downloaded image for imported item #424308
Suriname

Man aangehouden met vuurwapen tijdens surveillance

schiphol airport
Lifestyle

Vlieg je naar Suriname? Door een storing op Schiphol halen je koffers Zanderij mogelijk niet

brood
Suriname

Stichting 1 voor 12 buiten aanbesteding: verschillende lezingen

nationaal leger en politie
Suriname

Gezamenlijke veiligheidsoperatie gestart in Marowijnegebied

armoede geld portemonnee inflatie
Suriname

Centrale Bank van Suriname: Inflatie stijgt verder, jaarinflatie richting 12% eind 2025

President Jennifer Simons spreekt de samenleving toe tijdens de Volkskerstzang op het Onafhankelijkheidsplein in Paramaribo.
Suriname

President Simons roept tijdens Volkskerstzang op tot innerlijke vrede en eenheid in Suriname

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws