• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Diego “Bada” Pinas en Dimeldo Noordzee ontsnappen via doorgezaagde celspijlen

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
27 May 2025 03:00
in Suriname
Ontvluchte arrestanten

De politie maakt officieel bekend dat op zondag 25 mei twee arrestanten zijn ontsnapt uit het cellenhuis van het politiebureau Rijsdijk.

Het gaat om de verdachten Diego Pinas, bijgenaamd “Bada” (30), woonachtig in de omgeving van de Mataishaweg te Wanica, en Dimeldo Noordzee (24), woonachtig in de omgeving van de Asaridraaistraat te Paramaribo.

Beide mannen waren in verzekering gesteld op verdenking van het plegen van meerdere strafbare feiten, waaronder diefstal en diefstal met geweldpleging.

Uit voorlopig onderzoek is gebleken dat de verdachten vermoedelijk via cel nummer 4 zijn ontsnapt.

De spijlen van deze cel bleken te zijn doorgezaagd, evenals het bovenliggende ijzerwerk, waarmee zij zich toegang tot buiten de cel wisten te verschaffen.

De politie is direct een intensieve opsporingsactie gestart. Er wordt met man en macht gewerkt aan de weder aanhouding van beide voortvluchtige arrestanten.

De politie vraagt eenieder die informatie heeft over de verblijfplaats van Diego Pinas (alias “Bada”) of Dimeldo Noordzee onverwijld contact op te nemen met de dichtstbijzijnde politiepost, via de Opsporingsdienst op 115, of via de anonieme tiplijn 179.

Let op: Help mee, maar breng uzelf niet in gevaar. Deze personen worden als mogelijk gevaarlijk beschouwd.

De foto’s van de verdachten zijn bij dit bericht gevoegd en worden tevens gepubliceerd via de officiële kanalen van het Korps Politie Suriname (KPS).

ShareTweetSend

Meer berichten

botsing aanrijding
Suriname

Bestuurder bekneld bij botsing Martin Luther Kingweg

Zwaailicht politie
Suriname

Bewoners Altona 2 met spoed ontruimd door politie

crime misdaad politie plaats delict moord handboeien arrest aanhouding2
Suriname

Man biedt onderdak aan zwangere vrouw en vergrijpt zich aan haar

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws