Blijdschap onder fans: Surinaams elftal krijgt Nederlandse toppers erbij

dilrosun

Fans van Natio hebben reden tot juichen. Twee spelers met stevige Europese ervaring staan op het punt om het nationale team te versterken: Javairo Dilrosun en Danilho Doekhi.

En ja, de paspoorten zijn al binnen!

Het nieuws zorgt voor veel positieve reacties onder voetballiefhebbers in Suriname. “Eindelijk gaan we die jongens zien in het rood, wit en groen,” klinkt het op social media.

Voor velen voelt het alsof er een nieuw tijdperk aanbreekt voor het Surinaamse voetbal.

Dilrosun, die ooit zelfs een interland speelde voor het Nederlands elftal, speelt nu bij Club América in Mexico. Doekhi is vaste waarde bij Union Berlin in Duitsland en miste dit seizoen nog geen minuut.

Beide spelers hebben een sterke voetbalachtergrond en dat is precies wat Natio nodig heeft.

De komst van deze spelers is mede te danken aan de inzet van Brian Tevreden, die als directeur voetbalzaken hard werkt om talent met Surinaamse roots aan boord te krijgen.

Eerder haalde hij ook al andere jonge spelers over, zoals Jean-Paul Boëtius en Shiloh ’T Zand.

Supporters hopen dat deze versterkingen het verschil kunnen maken bij de komende Gold Cup in juni.

“We zijn er nog lang niet, maar dit zijn stappen in de goede richting,” zegt een fan. De sfeer rond Natio krijgt een flinke boost.

Met nieuwe namen en frisse energie lijkt Suriname steeds serieuzer mee te gaan doen op het internationale voetbalpodium.