• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

ROS opent bruggen en kunstgrasveld in Boven-Suriname

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
3 mei 2025 01:30
in Suriname
sportveld

Het ministerie van Regionale Ontwikkeling en Sport (ROS) heeft officieel twee betonnen bruggen en een mini kunstgrasveld geopend in respectievelijk Misalibi, Bliwatra en Nieuw Jakob Kondre.

De plechtigheden werden bijgewoond door vicepresident Ronnie Brunswijk, minister Gracia Emanuel van ROS, districtscommissaris Walter Bonjasky en vertegenwoordigers van het traditioneel gezag.

Met deze infrastructuurprojecten wordt een belangrijke stap gezet in het verbeteren van de bereikbaarheid en het stimuleren van sport- en jeugdontwikkeling in het Boven-Surinamegebied.

Emanuel sprak tijdens haar toespraak over de langdurige voorbereiding die aan de realisatie van deze projecten voorafging:

“Deze voorzieningen zaten al geruime tijd in de pijplijn en zijn nu succesvol afgerond. We vragen de gemeenschap om er zorgvuldig mee om te gaan. Onderhoud is belangrijk. Laten we samen zorgen dat deze voorzieningen behouden blijven.”

Brunswijk noemde het moment “historisch” en benadrukte het belang van volgehouden samenwerking en investering in de regio:

“Deze projecten dragen bij aan de ontwikkeling van de leefgemeenschappen. Het is een overwinning voor ons allemaal.”

Als blijk van steun voor verdere sportieve ontwikkeling overhandigde minister Emanuel ook sportmateriaal aan het commissariaat. Hiermee onderstreepte zij het belang van jeugdparticipatie en gezonde vrijetijdsbesteding in de districten.

Mis dit niet:

‘Langer blijven voor Owru Yari in Suriname kan ouderen hun AIO kosten’

President Simons ontvangt Nationale Onderwijsvisie 2035 en actieplan 2026-2031

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Owru Yari Fest
Lifestyle

‘Langer blijven voor Owru Yari in Suriname kan ouderen hun AIO kosten’

Nationale Onderwijsvisie 2035 moet structurele problemen in onderwijs aanpakken.
Suriname

President Simons ontvangt Nationale Onderwijsvisie 2035 en actieplan 2026-2031

suriname zanderij airport johan adolf pengel luchthaven
Lifestyle

‘Koffer niet aangekomen in Suriname: noodzakelijke aankopen kunnen worden vergoed’

Altona-project moet woningbouw toegankelijker maken met hypotheekrente van 7 procent.
Suriname

Altona-project moet 2.305 bouwrijpe kavels opleveren

Rosebel wil gemeenschappen betrekken bij geplande uitbreiding in Brokopondo.
Suriname

Rosebel Gold Mines betrekt traditioneel gezag bij plannen voor mijnbouwuitbreiding

Financiën licht begrotingsuitvoering 2026 toe aan parlementaire commissies.
Suriname

Begrotingsrealisatie 2026 op 67%: Financiën bespreekt uitgavencontrole met parlementaire commissies

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws