• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Veganisten woest op Surinaamse vrouw die toegeeft varkensvlees te hebben gegeten

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
3 april 2025 22:00
in Lifestyle
vrouw boodschappen fruit groenten lachen vegetarisch vegan

Een verhitte discussie binnen een sociale media groep van enkele veganisten in Nederland zorgt voor ophef.

De aanleiding: een Surinaamse vrouw uit de groep bekende deze week dat ze tijdens haar vakantie in Paramaribo varkensvlees heeft gegeten.

De reacties op haar ‘bekentenis’ waren ronduit schokkend. GFC Nieuws Lifestyle mocht enkele van deze berichten inzien.

De dame die al jaren in Rotterdam woont en actief deelnam aan veganistische discussies schreef luchtig dat ze tijdens een familiereünie vorige maan in Suriname had meegegeten met de pot en zelfs “een lekker stuk varkensvlees” had geproefd.

Wat volgde was een stortvloed aan negatieve reacties.

De vrouw werd door sommige groepsleden uitgemaakt voor verrader, walgelijk en zwak. Één lid schreef: “Je hebt gekozen om een dood dier te eten vol pus, parasieten en rotzooi.

Varkens zijn smerige beesten die hun eigen uitwerpselen vreten. En jij stopt dat in je lijf? Bah!”

Anderen wezen op de gezondheidsrisico’s van varkensvlees: “Wist je dat varkensvlees vaak besmet is met wormen en virussen? Het is één van de meest onhygiënische vleessoorten ter wereld. Je hebt je lichaam vergiftigd.”

Volgens de critici heeft de vrouw niet alleen zichzelf verraden, maar ook het vertrouwen van de groep beschaamd. Sommigen eisen zelfs dat ze wordt verwijderd.

De vrouw zelf blijft kalm onder de storm aan kritiek, maar noemt de reacties in gesprek met GFC hypocriet en respectloos.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

koppel relatie liefde
Lifestyle

Samenwonen zonder contract blijft norm in Suriname

euro geld valuta
Lifestyle

Kunnen Surinamers in Nederland gemakkelijk een bijstandsuitkering ontvangen?

tandpasta tanden poetsen
Lifestyle

Surinamers bestellen fluoridevrije tandpasta uit Nederland door schaars aanbod

benzine brandstof tanken
Lifestyle

Vrouwen in Paramaribo wijzen Nederlands systeem van zelf tanken af

Woontoren 2
Lifestyle

KIVC pleit voor woontorens 30 hoog in Paramaribo als oplossing woningtekort

Maastricht Nederland
Lifestyle

Surinamers in Nederland kijken verder dan Amsterdam, Den Haag en Rotterdam

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws