• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Jairzinho Rozenstruik vecht zaterdag tegen Rus, maar hoeveel verdient hij?

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
30 januari 2025 05:00
in Sport, Suriname
rozenstruik bigi boi jairzinho ufc

Op zaterdag 1 februari stapt een van Suriname’s bekendste vechters weer de UFC-kooi in. Een gigantische kans of een onmogelijke opdracht?

De 36-jarige Jairzinho Rozenstruik neemt het op tegen de Russische krachtpatser Sergei Pavlovich in Riyad, Saudi-Arabië.

Maar naast de vraag of Rozenstruik de Rus kan verrassen, is er nog iets anders dat fans bezighoudt: hoeveel verdienen deze zwaargewichten eigenlijk?

Volgens de bookmakers krijgt Rozenstruik een underdogpositie toebedeeld. De cijfers liegen niet: slechts 26,67% kans op de winst volgens de wedkantoren.

En als we de stemmers op de bekende vechtsportsite Tapology mogen geloven, dan ligt de kans zelfs nog lager. Daar krijgt Pavlovich maar liefst 86% van de stemmen als verwachte winnaar.

De 32-jarige Rus staat bekend om zijn explosieve kracht en snelle finishes, terwijl Rozenstruik in het verleden juist heeft laten zien dat hij met zijn kickboksachtergrond gevaarlijk kan blijven tot de laatste seconde.

Maar wat schuift het? Volgens de gerenommeerde website Sporty Salaries kreeg Pavlovich voor zijn vorige gevecht tegen Alexander Volkov een gegarandeerde $110.000.

Rozenstruik kon daarentegen rekenen op een aanzienlijk hoger bedrag:

The Sportster meldde dat hij voor zijn gevecht tegen Tai Tuivasa $250.000 zou verdienen. Dat was in 2024 en de kans is groot dat de bedragen voor dit duel vergelijkbaar zullen zijn.

Of Rozenstruik het prijzengeld met een overwinning nog kan aanvullen met bonussen, zal afhangen van zijn prestatie.

Een knockout-bonus, performance bonus of zelfs een fight of the night bonus kunnen het totaalbedrag flink opkrikken.

Voor nu is het afwachten: weet Bigi Boy voor een stunt te zorgen of wordt Pavlovich de nachtmerrie die de bookmakers voorspellen?

Foto: UFC

ShareTweetSendSend

Meer berichten

voetbal natio suriname svb
Lifestyle

Goedkope kaartjes beschikbaar om Surinaams elftal live mee te maken op het WK 2026

Apostel Eric Tjin Kon Kiem en echtgenote
Suriname

Grote belangstelling voor Christmas Celebration bij Tabernacle of Faith and Love Ministries

Overleg tussen de Raad van Commissarissen en directie van de SLM op het Kabinet van de President in Paramaribo.
Suriname

RvC en directie SLM geven president update over financiële situatie en vervolgstappen

hermitage mall suriname paramaribo
Suriname

Malls verliezen wereldwijd publiek, wat betekent dat voor Suriname?

Owen Venloo
Suriname

Radiopresentator voorspelt sterke toekomst voor Suriname in 2040

Minister Bouva
Suriname

Rechter dwingt publieke excuses af na laster tegen minister Bouva

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws