• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Mungra: Regering beweert Suriname gered te hebben? Belachelijk!

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
24 januari 2025 11:00
in Suriname
dharm mungra

Dharm Mungra

De voorzitter van De Nieuwe Leeuw (DNL), Dharm Mungra, heeft in scherpe bewoordingen uitgehaald naar de huidige regering onder leiding van de VHP.

Aan GFC Nieuws liet hij weten dat de bewering dat deze regering Suriname heeft “gered”, volkomen belachelijk is. “Ons land is pas gered als wij bevrijd zijn van deze incompetente politici,” verklaarde hij zonder terughoudendheid.

Volgens de populaire politicus is het beleid van de regering allesbehalve een redding.

“Ze roepen in de media dat ze de economie hebben gestabiliseerd, maar de realiteit is dat de bevolking verzuipt in schulden, armoede en wanbeleid.

Mensen hebben nauwelijks genoeg om te eten, de gezondheidszorg staat op instorten en de criminaliteit neemt alleen maar toe,” fulmineerde hij.

Mungra beschuldigt de regering ervan vooral bezig te zijn met zelfverrijking en vriendjespolitiek, terwijl de gewone burger dagelijks de prijs betaalt voor hun falen.

“Ze claimen successen, maar dat zijn enkel lege woorden. Waar zijn de resultaten? Waar is de welvaart waar ze ons mee hebben misleid tijdens hun campagne? Alles is erger geworden en het vertrouwen in de politiek ligt in scherven.”

De voorzitter riep op tot een volledige verandering van de politieke koers in Suriname.

“Deze regering heeft bewezen dat ze het niet kunnen. De enige redding voor ons land is een compleet nieuwe politieke visie, geleid door mensen die echt om het volk geven en niet om hun eigen zakken. Alleen dan kunnen we spreken van een toekomst voor Suriname.”

ShareTweetSendSend

Meer berichten

stethoscope
Gezondheid

Streekziekenhuis Atjoni redt leven van zwaargewonde politiebrigadier

Ufo
Lifestyle

Speculaties over buitenaardse wezens na uitspraak Barack Obama leven nauwelijks in Suriname

gregory rusland
Suriname

NPS kiest voor mix van bestuurlijke en zakelijke expertise bij benoemingen in nationale organen

IDB invest en bankensector
Suriname

IDB Invest en Surinaamse Bankiersvereniging lanceren Sustainable Finance Protocol

Andre Misiekaba
Suriname

Onderzoek bij SZF loopt, minister wijst beschuldigingen van persoonlijke belangenverstrengeling resoluut af

vijent marvin blinde vrouw
Suriname

Menselijke aandacht centraal bij bezoek districtscommissaris aan blinde senioren

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws