• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Man uit Paramaribo woedend op bouwvakkers die er een puinhoop van hebben gemaakt

Shafely King door Shafely King
12 december 2024 20:00
in Lifestyle, Suriname
bouwvakker timmerman boormachine boren schroeven

Een inwoner van Paramaribo, Suriname, heeft in een exclusief gesprek met GFC Nieuws zijn frustratie geuit over de fouten die bouwvakkers maakten bij de bouw van zijn huis.

Zelfs na elf jaar is hij nog steeds woedend en zegt hij dat hij de arbeiders hun fouten nooit zal vergeven.

Volgens de man begon de ellende direct na de oplevering van zijn woning. “Ik heb destijds veel geld betaald om mijn huis te laten bouwen, maar wat ik kreeg, was een complete ramp,” vertelt hij boos.

Hij somt een reeks problemen op die al snel na de bouw aan het licht kwamen zoals lekkende daken en waterleidingen, optrekkend vocht in de muren, douches zonder goede val naar de afvoerput, toiletten die niet goed doortrekken vanwege verkeerd aangelegde afvoerbuizen en elektriciteitsstoringen.

“Het blijkt dat ze geen idee hadden wat ze aan het doen waren.” De gevolgen van de gebrekkige bouw zijn nog steeds merkbaar.

“Tot op de dag van vandaag heb ik storingen in mijn huis. Ik moet haast constant reparaties laten uitvoeren. Het is een puinhoop die ze hebben achtergelaten,” zegt de man gefrustreerd.

Hoewel hij meerdere keren heeft geprobeerd juridische stappen te ondernemen, liepen die op niets uit.

“Er is nooit rechtvaardigheid geweest. Dit laat me zien dat sommige mensen gewoon niet verantwoordelijk worden gehouden voor hun daden. Ik vergeef het ze in ieder geval nooit meer, deze zichzelf noemende vakmannen,” besluit hij.

Mis dit niet:

Ontwerpwet toezicht virtuele activadienstverleners klaar voor openbare behandeling

VLINC Startup Café brengt Surinaams talent, bedrijfsleven en financiers samen

De gedupeerde hoopt dat zijn verhaal anderen waarschuwt om kritisch te zijn bij het kiezen van bouwvakkers en aannemers. “Laat dit een les zijn voor iedereen,” voegt hij eraan toe.

Foto ter illustratie 

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Nieuwe toezichtwet moet markt voor virtuele activa transparanter maken
Suriname

Ontwerpwet toezicht virtuele activadienstverleners klaar voor openbare behandeling

Creative Tech Hub Caribbean lanceert VLINC Startup Café voor lokaal talent en ondernemers.
Suriname

VLINC Startup Café brengt Surinaams talent, bedrijfsleven en financiers samen

Rijstboeren. Illustratiefoto.
Suriname

Nickerie staat en valt met de rijstsector, regering moet nu handelen

Wie teruggaat van Nederland naar Suriname, mist vaak vooral de vele kleine gemakken. Foto: KLM Boeing op Schiphol
Lifestyle

‘Remigratie naar Suriname voelt als tien stappen terug. Je laat meer achter dan je denkt’

Leerlingen uit leerjaar 8 volgen een presentatie tijdens hun educatieve bezoek aan het ministerie van Binnenlandse Zaken.
Suriname

Basisscholieren nemen kijkje achter de schermen bij ministerie van Binnenlandse Zaken

Nieuwe fase aangebroken in traject naar verzelfstandiging BuFaZ.
Suriname

Minister Monorath bespreekt verzelfstandiging BuFaZ met UNICEF en partners

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws