• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Staatsbus Wageningen- Nieuw-Nickerie rijdt al maanden niet door het uitblijven van betalingen

Shafely King door Shafely King
7 december 2024 04:00
in Suriname
bus lijnbus nvb staatsbus suriname vervoer verkeer

De redactie van GFC Nieuws heeft vernomen dat de staatsbus die de route van Wageningen naar Nieuw-Nickerie onderhoudt, al maandenlang niet meer rijdt, wat voor veel onrust zorgt bij de bewoners.

De busverbinding, die van groot belang is voor de dagelijkse verplaatsingen van de mensen in het gebied, is al geruime tijd niet beschikbaar, wat hen dwingt andere, vaak duurdere, vervoersopties te zoeken.

Volgens een interne bron ligt de oorzaak van het probleem bij de chauffeur die de route normaal gesproken verzorgt. Hij is al meer dan acht maanden niet uitbetaald voor zijn werk.

Deze situatie zorgt voor onduidelijkheid en frustratie onder de inwoners die afhankelijk zijn van het openbaar vervoer.

Voor sommige mensen is de situatie begrijpelijk, aangezien de chauffeur ook zijn eigen kosten moet dekken, zoals het tanken van de bus, het onderhouden van zijn gezin en het aanschaffen van de nodige onderdelen om de bus in goede staat te houden.

Bekijk ook:

EZOTI informeert ondernemers over dienstverlening en internationale groeikansen

Mishandeling van Snaipa vraagt om onafhankelijk onderzoek

Toch pleiten ze voor een spoedige oplossing, waarbij de betaling voor de chauffeur in orde wordt gemaakt, zodat de busverbinding weer hervat kan worden.

Velen zijn namelijk niet in de positie om eigen vervoer aan te schaffen of regelmatig gebruik te maken van alternatieve vervoermiddelen.

De oproep is dan ook gericht aan de verantwoordelijke instanties om deze situatie zo snel mogelijk aan te pakken, zodat de bewoners weer op een betrouwbare en betaalbare manier kunnen reizen.

Foto ter illustratie

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Ministerie deelt kennis tijdens bijeenkomst Internationaal Ambitieus.
Suriname

EZOTI informeert ondernemers over dienstverlening en internationale groeikansen

Verdachte of niet: niemand verdient mishandeling in detentie
Suriname

Mishandeling van Snaipa vraagt om onafhankelijk onderzoek

Sleuteloverdracht markeert begin van vernieuwingsproject.
Suriname

Modern arbeidsbureau moet brug slaan tussen werkgevers en werkzoekenden

Certificaatuitreiking markeert succesvolle afronding van praktijkgerichte opleiding
Suriname

Vijftig nieuwe koel- en airconditioningstechnici klaar voor arbeidsmarkt

Vrouw aangehouden na dodelijke steekpartij in Albina.
Suriname

Ruzie tussen echtpaar eindigt in fatale steekpartij

Cultuur, natuur en ondernemerschap centraal in duurzaam ontwikkelingsproject.
Suriname

Inheemse en tribale gemeenschappen investeren in toerisme en educatie

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws