• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Surinaamse mannen moeten het verleden van hun vriendin laten rusten

Patricia Wong door Patricia Wong
13 december 2024 10:00
in Column, Lifestyle
man-vrouw-relatie-koppel-stel-echtpaart-hindoe-telefoon

Waarom blijven zoveel Surinaamse mannen hangen in het verleden van hun partner? Het lijkt bijna een obsessie: het aantal relaties dat een vrouw heeft gehad wordt vaak opgevoerd als discussiepunt.

Maar waarom? Waarom blijft het verleden zwaarder wegen dan wie zij vandaag is?

Ik zie het overal om me heen. Vrouwen die constant verantwoording moeten afleggen over wat ze ooit hebben gedaan, met wie ze ooit zijn geweest, alsof het hun waarde als partner bepaalt.

Maar laten we eerlijk zijn: is het niet onvolwassen en onrechtvaardig om iemand te reduceren tot een lijstje uit het verleden?

Het verleden heeft ons allemaal gevormd, maar het bepaalt niet wie we vandaag zijn, en al helemaal niet wie we morgen kunnen worden.

Als vrouw heb ik ook mijn verleden. Relaties waarin ik heb geleerd wat liefde betekent, wat ik wil en wat ik absoluut niet meer wil.

Het zijn die ervaringen die mij de vrouw maken die ik nu ben: sterker, wijzer en klaar om een gelijkwaardige relatie aan te gaan. Waarom zou dat iets zijn om me voor te schamen?

Liefde en relaties horen gebaseerd te zijn op vertrouwen, respect en vooruitgang. Als het verleden van je partner een struikelblok is, vraag jezelf dan af: ligt dat aan haar of aan jou?

Het is tijd dat onze mannen leren loslaten wat was, en zich richten op wat is. Hoe behandelt ze je nu? Hoeveel liefde geeft ze je vandaag? Dat is wat er toe doet.

Als je blijft hangen in haar verleden, laat je zien dat je haar heden en toekomst niet waardeert.

Maar laten we eerlijk zijn: een vrouw die zichzelf kent en trots is op haar reis, verdient iemand die haar accepteert zoals ze is. Want alleen dan kun je samen iets opbouwen dat echt waardevol is.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Met name senioren die een uitkering uit Nederland ontvangen zeggen dat zij steeds meer kwijt zijn aan hun dagelijkse boodschappen. Foto: illustratief
Lifestyle

Leven in Suriname wordt ook met euro inkomen steeds zwaarder

Van 15 euro naar Londen tot honderden euro’s binnen de regio: waarom goedkoop vliegen voor veel Surinamers nog altijd buiten bereik blijft. Foto: TUI op Curaçao
Lifestyle

Goedkope vliegreizen in Zuid Amerika en de Cariben blijven buiten bereik voor Surinamers

"Ik woon in Nederland, niet in Zuid-Amerika, dus ik ga voor Nederland", zegt Orlando Waterval
Lifestyle

WK 2026: In Nederland juichen Surinamers voor Oranje, thuis gaat het hart naar Brazilië

Suriname moet leren van internationale trend onder jongeren
Lifestyle

Geor Hering hoopt dat Suriname trend van minder alcoholgebruik overneemt

Het kanaal gaat komende donderdag van start
Lifestyle

China Horizon TV Station lanceert eerste 24/7 internationale HD-zender in Suriname

Veel toeristen kiezen eerder voor de stranden van de Cariben dan voor een reis naar Suriname
Column

Nederlandse toeristen missen strand en zee in Paramaribo

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws