• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Sterkere economische en toeristische kansen dankzij nieuwe vluchtroute tussen Suriname en Guyana

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
4 november 2024 11:24
in Suriname
caribbean airlines naar suriname

Caribbean Airlines (CAL) Ltd biedt nu directe vluchten tussen Eugene F. Correia International Airport (Ogle Airport) in Guyana en Paramaribo, Suriname, en verbindt zo de twee buurlanden voor het eerst rechtstreeks door de lucht.

De vluchten vinden twee keer per week plaats, op zondagen en vrijdagen.

Minister van Openbare Werken van Guyana, Bishop Juan Edghill, benadrukte tijdens de officiële lancering op Ogle Airport dat deze nieuwe route bijdraagt aan Guyana’s groei als toeristische bestemming.

“Deze verbindingen laten zien dat er vertrouwen is in onze regio en dat investeerders zich engageren,” aldus Edghill.

De rechtstreekse vluchten sluiten aan bij grotere initiatieven, zoals de geplande Corantijnbrug, en bieden zowel economische als toeristische voordelen.

Met de nieuwe CAL-routes wordt de regio verder ontsloten, waardoor reizigers naadloos tussen Suriname en Guyana kunnen reizen en het economische en toeristische potentieel van beide landen wordt versterkt.

Op zondagen vertrekt vlucht BW 383 vanuit Ogle, Guyana om 9:55 uur en arriveert in Suriname om 12:05 uur. De terugvlucht, BW 384, vertrekt uit Suriname om 12:50 uur (Surinaamse tijd) en arriveert in Ogle om 13:00 uur.

Op vrijdagen vertrekt vlucht BW 383 vanuit Ogle, Guyana om 10:45 uur en arriveert in Suriname om 12:55 uur. De terugvlucht, BW 384, vertrekt uit Suriname om 13:50 uur (Surinaamse tijd) en arriveert in Ogle om 14:00 uur.

Mis dit niet:

Voormalige werkhallen AdeKUS worden nieuwe collegezalen

Domineestraat weer toegankelijk, werkzaamheden gaan door tot november

Foto: Caribbean Airlines Ltd Country Manager for Guyana and Suriname, Renatha Marshall

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Staatsolie investeert in betere onderwijsfaciliteiten voor AdeKUS.
Suriname

Voormalige werkhallen AdeKUS worden nieuwe collegezalen

Domineestraat vanaf 16 augustus weer open na ingrijpende renovatie.
Suriname

Domineestraat weer toegankelijk, werkzaamheden gaan door tot november

vhp
Suriname

Orange Movement 2.0: wij willen de VHP versterken, niet ondermijnen

De grootste bedreiging voor het KPS kan van binnenuit komen.
Suriname

Verkeerscontroles Munder leveren 36 bekeuringen op

de Nederlandse hoofdstad scoort hoog op internationale ranglijsten voor levenskwaliteit, maar steeds meer Surinaamse Nederlanders wonen buiten de stad. Foto: Amsterdam centrum
Lifestyle

‘Surinamers trekken weg uit een van de aantrekkelijkste steden ter wereld: Amsterdam’

Verdachte aangehouden na steekincident.
Suriname

Jongeman gewond aangetroffen in weiland te Sunny Point

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws