• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Surinaamse vrouw uit Nederland dolgelukkig na verdwijnen van snorharen en baardgroei

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
16 oktober 2024 20:00
in Lifestyle, Suriname
Vrouw dame

Een vrouw met een Surinaamse achtergrond die woont in Nederland vertelt dolgelukkig te zijn nu ze verlost is van haar snorharen.

In een interview met GFC Nieuws Lifestyle legt de bijna dertiger uit dat ze sinds haar tienerjaren worstelde met overmatige haargroei in haar gezicht.

“Het ging niet alleen om de haren boven mijn lip, maar ook op andere delen van mijn gelaat,” deelt de vrouw.

De dame die begin dit jaar op vakantie was in Suriname kreeg hulp van een expert die verbonden is als adviseur van Constantin.

Van hem ontving ze gedetailleerde instructies over de beste manier om haar cosmetisch probleem aan te pakken.

“Jarenlang was ik bezig met het uittrekken en scheren van de haren, maar op een gegeven moment werd het onhoudbaar. Mijn uiterlijk werd ontsierd door de haargroei. Maar nu, gelukkig, is het probleem opgelost,” zegt ze opgelucht.

Een Europees gediplomeerde schoonheidsspecialiste met ruim 18 jaar ervaring van Constantin vertelt aan GFC dat de vrouw haar verdriet had geuit over de overmatige haargroei op haar gezicht.

Ze legt uit dat overmatige haargroei bij vrouwen vaak te maken heeft met hormonale veranderingen.

“Het kan veroorzaakt worden door een verstoring in de hormoonbalans, zoals een verhoogde productie van mannelijke hormonen, of door aandoeningen zoals het polycysteus ovariumsyndroom (PCOS).

Dankzij deskundig advies van de expert van Constantin heeft de vrouw nu een een natuurlijke oplossing gevonden en kan ze verder zonder deze zorgen,” aldus de uitleg.

Afbeelding ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

dollar inflatie
Suriname

SEOB waarschuwt voor inflatie en hoge schuld in 25e economisch bulletin

Cie vergadering HvJ en OM 1 750x375paragsingh pg openbaar ministerie
Suriname

Kritiek op voorstel College van Procureurs-Generaal groeit, ook binnen coalitie

amzad abdoel
Suriname

Ondervoorzitter Staatsraad uit scherpe kritiek op functioneren Openbaar Ministerie

gevangenis celstraf
Suriname

Ambassadeur Paulus-Aminta start laatste ronde bezoeken aan Surinaamse gedetineerden in Cuba

NL leger en politie crime criminaliteit
Suriname

Operatie Marbonsu moet criminaliteit en illegale activiteiten in binnenland tegengaan

vliegtuig vliegen reizen baggage
Lifestyle

Vliegen naar Suriname in 2026: zijn zomertickets duurder geworden?

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws