• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Bejaarde in Amsterdam krijgt alleen aandacht als ze geld kan sturen naar familie in Suriname

P. Peterson door P. Peterson
2 oktober 2024 00:00
in Lifestyle, Nederland, Suriname
Verbaasd vrouw verbazing schrik geschrokken

De buurvrouw van een bejaarde Surinaamse dame die woont in Amsterdam doet een emotionele oproep via GFC Nieuws Lifestyle. Ze vindt het hartverscheurend dat de oudere die nog veel familie in Suriname heeft, een eenzaam bestaan leidt.

“Het is een kleine moeite om een paar keer per week even te bellen en te vragen hoe het met haar gaat. Maar dat gebeurt alleen wanneer ze weer geld nodig hebben en aan het bedelen zijn voor een paar euro’s,” vertelt de buurvrouw.

Ze legt uit dat de senior moet rondkomen van een karige uitkering, en dat zij als buurvrouw degene is die ervoor zorgt dat het geld naar Suriname wordt overgemaakt.

“Het doet me zoveel pijn om haar zo te zien. Ondanks dat ze zelf nauwelijks rondkomt, kan ze het niet over haar hart verkrijgen om nee te zeggen wanneer haar familie om geld vraagt. Ze leeft zelf zo sober, maar steunt anderen die haar vervolgens volledig links laten liggen.”

Volgens haar zou een beetje aandacht, desnoods enkele minuten per dag, de wereld van de zeventiger een stukje mooier maken.

Ze vraagt zich af of er nog meer oudere Surinamers in Nederland zijn die op deze manier worden verwaarloosd door hun familie in het thuisland en doet een dringend beroep op een ieder om meer aandacht te geven aan hun dierbaren. “Zorg dat ze zich niet vergeten voelen.”

GFC Lifestyle heeft intussen contact opgenomen met een familielid van de bejaarde. Hij heeft beloofd de kwestie te bespreken en garandeert dat er verbetering komt.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

motivatiesessie leerkrachten
Suriname

Leerkrachten krijgen boost in professionele ontwikkeling

[Aggregator] Downloaded image for imported item #433793
Suriname

Politie intensiveert controle op verkeersveiligheid

[Aggregator] Downloaded image for imported item #433773
Suriname

RO en Nyun Combe zetten in op structurele samenwerking en groei

Zwaailicht politie
Suriname

Onderzoek op volle kracht na dodelijk schietincident Abrabroki

[Aggregator] Downloaded image for imported item #433775
Suriname

Boek ‘Apinti – De sprekende drums van de marrons’ overhandigd aan minister Huur

[Aggregator] Downloaded image for imported item #433777
Suriname

Jamaica toont interesse in Surinaamse agrarische producten

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws