• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Incident tussen twee mannen op parkeerterrein mall in Moengo

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
12 september 2024 16:29
in Suriname
Zwaailichten politie

Illustratiefoto

Op maandag 9 september meldden twee mannen, P.W. en K.F., zich afzonderlijk op het politiebureau in Moengo om aangifte van mishandeling tegen elkaar te doen.

Het incident vond plaats op het parkeerterrein van een winkelcentrum aan de Kapitein Chris Silosweg in Moengo.

Volgens de verklaring van P.W. was hij rond 19.30 uur met enkele vrienden op het parkeerterrein aan het borrelen toen K.F. arriveerde en een discussie begon over de barricades op de Oost-Westverbinding bij Albina.

P.W. maakte een opmerking die als een grap bedoeld was, waarna K.F. naar hem toe liep en hem een duw gaf.

Vervolgens liep K.F. naar zijn voertuig, haalde een mes tevoorschijn en zwaaide hiermee in de richting van P.W., waardoor het shirt van P.W. werd gescheurd.

K.F. gaf aan dat hij naar de Mall was gekomen om vrienden te ontmoeten. Daar ontstond een discussie over de situatie bij de barricades in Albina.

Volgens K.F. werd hij door P.W. uitgescholden en vervolgens geslagen. Hij rende naar zijn voertuig, maar werd tegengehouden door een broer van P.W., die een vuurwapen tevoorschijn haalde en K.F. bedreigde. Tijdens het wegrijden van K.F. werd de achterruit van zijn voertuig beschadigd.

Zowel P.W. als K.F. erkenden hun aandeel in het incident en hebben aangegeven geen strafrechtelijke vervolging te wensen.

Na overleg met een lid van het Openbaar Ministerie zijn beide mannen heengezonden.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Datasur X Car 1200x920
Suriname

Datasur uitgeroepen tot beste ICT- en Datacenter-dienstverlener 2025 van het Caribisch gebied

Bronto Somohardjo
Suriname

Somohardjo: Wij maken wetten voor mensen

courtyard children
Suriname

Courtyard Children’s Foundation doneert USD 3.000 aan SVZ

ndp leiding
Suriname

Blomhoff: NDP, blijf van de Grondwet af!

Assuria 11 1200x800
Gezondheid

Tweede kickoff Healthy Lifestyle Program bereikt meer dan 60 leerlingen op OS Hockey 2

cbvs roemer
Suriname

CBvS: Monetair beleid blijft gericht op prijsstabiliteit ondanks aanhoudende inflatiedruk

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws