• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Moeder in Suriname stapt met baby in draagzak achter het stuur voor deur bekende supermarkt

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
6 september 2024 20:00
in Lifestyle, Suriname
vrouw auto rijden baby

Vanmorgen iets na 11 uur heeft een moeder in het noorden van Paramaribo, Suriname, bij de parkeerhaven van supermarkt Choi voor grote verbazing gezorgd.

De vrouw stapte achter het stuur van haar auto met haar baby, die naar schatting een paar maanden oud was, nog steeds vastgegespt in een draagzak (een speciale zak waarin een baby op het lichaam van de ouder wordt gedragen).

Ze reed weg terwijl het kind in de draagzak op haar buik zat.

Entrepreneur Geor Hering, die getuige was van het voorval, vertelt aan GFC Nieuws dat hij geschokt was door wat hij zag.

“Het is onvoorstelbaar dat een moeder zo onzorgvuldig omgaat met haar kind. Het risico dat ze neemt is enorm,” aldus Hering.

Hij legt uit dat zelfs een kleine aanrijding desastreuze gevolgen kan hebben. “Ook als de airbag uitklapt, kan het kind een dodelijke klap krijgen. En dat zijn nog maar twee van de gevaren.”

Volgens de Amerikaanse National Highway Traffic Safety Administration (NHTSA) is het vervoeren van een baby in een draagzak tijdens het rijden levensgevaarlijk.

De NHTSA wijst erop dat baby’s altijd in een goedgekeurd autostoeltje moeten zitten, omdat zelfs bij een lichte botsing ernstige verwondingen kunnen optreden.

Hering geeft aan dat hij iets had willen zeggen tegen de moeder, maar het ging allemaal zo snel. “Ze stapte in en reed meteen weg,” aldus Hering.

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

avd wandelmars
Lifestyle

Ondernemer wil Avond Vierdaagse verplaatsen naar Brokopondo

geld euro
Lifestyle

Nederlandse toeriste betaalt honderden euro’s voor nepbehandeling in Suriname

tigri guyana suriname grens
Suriname

Tigri-kwestie blijft gevoelig: Suriname vraagt voortzetting technisch overleg

gascilinder gasbom
Suriname

Ogane: Geen tekort aan gas

adhin
Suriname

Adhin grote favoriet voor presidentschap na wegvallen Santokhi

bouva
Suriname

Bouva: Suriname houdt vast aan controle Corantijnrivier, dialoog met Guyana loopt door

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws