• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Vrees voor sluiting pompstations in Suriname ingaande 7 augustus

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
4 augustus 2024 02:00
in Suriname
GFC. Nieuws uit Suriname

Er is groeiende bezorgdheid onder de bevolking over een mogelijke sluiting van pompstations vanaf 7 augustus.

Deze zorgen worden gevoed door de aankondiging van het bestuur van de Surinaamse Service Station Exploitanten Bond (SSEB), waarin alle leden en servicestationexploitanten worden opgeroepen voor een Spoed Algemene Ledenvergadering (ALV).

De spoedvergadering zal plaatsvinden op dinsdag 6 augustus en is georganiseerd om de huidige situatie en de uitblijvende oplossingen vanuit de regering te bespreken.

Het bestuur van de SSEB wijst op het belang van een massale opkomst, gezien de directe gevolgen van de situatie voor alle leden en pompstationhouders.

Met de onzekerheid over de toekomst van de benzinevoorziening in het land, is er angst onder de bevolking dat pompstations mogelijk zullen sluiten, wat kan leiden tot hamstering van benzine.

De SSEB hoopt tijdens de vergadering tot een gezamenlijk standpunt te komen en een strategie te ontwikkelen om de uitdagingen aan te pakken.

Het bestuur van de SSEB roept daarom alle leden en pomphouders op om massaal deel te nemen aan deze belangrijke vergadering. Het is in het belang van iedereen om gezamenlijk te overleggen en oplossingen te vinden voor de huidige problemen.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

tigri guyana suriname grens
Suriname

Suriname blijft praten terwijl het land stukje bij beetje wordt weggenomen

mook
Suriname

Winnares Misi Ketie Kotie 2024 in Colombia voor levensveranderende operatie

caprino alendyschool ouders
Suriname

Zorgen om examenvakken door leerkrachtentekort op Caprino Alendyschool

Bennie miranda mieranda
Suriname

NDP waarschuwt voor nepbericht over status Benny Miranda en zet feiten op een rij

ebs marciano hellings
Suriname

ALV bond EBS gaat ondanks druk vandaag gewoon door

sirene politie ambulance arrest aanhouding
Suriname

Huize Sarafina doelwit van zware inbraak met aanzienlijke buit

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws