• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

‘Natio’ middenvelder Immanuel Pherai over Suriname: “Het leven daar is nog half in de jungle”

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
17 juli 2024 15:37
in Sport
suriname Immanuel Pherai

Natio-speler Immanuel Pherai (23) maakte furore in het trainingskamp van zijn club HSV in Hamburg ondanks een kleine blessure tijdens een oefening.

Pherai, zoon van een Surinaamse vader, beleefde deze zomer een hoogtepunt door te debuteren voor het nationale elftal van Suriname.

“Het leven daar is nog half in de jungle,” vertelde Pherai tijdens een interview met een glimlach over zijn eerste bezoek aan het land van zijn vader.

Pherai speelde een cruciale rol bij de overwinningen tegen St. Vincent en de Grenadines (4-1) en Anguilla (4-0). Zijn prestaties vergroten de kans dat Suriname zich kwalificeert voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

Tijdens de wedstrijd in Anguilla, een eiland met slechts 15.000 inwoners, kreeg Pherai de uitdagingen van het Caribisch voetbal te voelen.

“Ze hebben daar een goede en een slechte grasmat, en wij moesten op de slechte spelen. Dat was echt een uitdaging,” zei hij tijdens een interview met het Duitse Abendblatt.

Naast de voetbalervaringen genoot Pherai ook van de lokale keuken. “Het eten, vooral rijst met masala, is echt fantastisch. Dat moet je een keer geprobeerd hebben,” vertelde hij.

Hij heeft zelfs met zijn sportdirecteur Claus Costa afgesproken dat deze ook eens moet proeven als hij naar een makkelijk bereikbaar uitduel van HSV komt.

Pherai kijkt vol vertrouwen uit naar de volgende stappen met Suriname, op weg naar mogelijke WK-deelname.

Zijn avontuur in Suriname heeft niet alleen zijn voetbalcarrière verrijkt, maar ook zijn band met het vaderland versterkt.

ShareTweetSend

Meer berichten

Georginio Wijnaldum
Sport

Profvoetballer Georginio Wijnaldum helpt Para aan noodhulplijn

zwemmers dolfijn
Sport

Team De Dolfijn schittert op Aruba: 79 medailles tijdens TYR Giants Toernooi

natio vrouwen
Sport

Surinaamse vrouwenvoetbalploeg met spelers van Madrid FCC en AC Milan richting WK-kwalificatie

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws