• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Consumenten klagen over ontbreken van paskamers bij nieuwe megastore aan Ringweg

Patty door Patty
5 juni 2024 12:00
in Suriname
paskamer kleedkamer gordijn

Diverse consumenten hebben hun beklag gedaan bij het Internationaal VrouwenCollectief (KIVC) over een pas geopende megastore aan de Ringweg in Paramaribo, Suriname.

Deze winkel die ook kleding verkoopt, biedt klanten niet de gelegenheid om de kleding ter plaatse te passen.

“Ik wil kleding kopen en kunnen passen, maar tot mijn grote verbazing heeft zo’n grote zaak niet eens paskamers. Belachelijker kan het niet,” zegt een verontwaardigde klant aan GFC Nieuws Lifestyle.

“Ik moet dus kopen, thuis uitproberen en indien het niet goed zit moet ik teruggaan naar de zaak om in te ruilen. Dat is toch niet efficiënt?”

GFC Nieuws heeft vernomen dat het KIVC deze week een juridische vertegenwoordiger naar de winkel zal sturen om deze kwestie te bespreken.

Het KIVC wijst erop dat het bij het verkopen van kleding noodzakelijk is dat consumenten de gelegenheid krijgen om deze eerst te passen. Dit voorkomt niet alleen ongemak voor de klant, maar draagt ook bij aan een betere winkelervaring en klanttevredenheid.

De megastore heeft nog niet officieel gereageerd op de klachten, maar het is duidelijk dat veel klanten ontevreden zijn met de huidige situatie.

Het is nu aan de winkel en het KIVC om tot een oplossing te komen die in het belang is van de consumenten. Tot die tijd blijven klanten gefrustreerd over de inefficiënte aanpak van de winkel.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

vrouw oud bejaard senior hindoe eenzaam
Lifestyle

Suriname ziet nu ook groeiende eenzaamheid onder ouderen zoals in Nederland

Asfalt
Suriname

SRD 125 miljoen voor aanpak slechte wegen in Suriname

[Aggregator] Downloaded image for imported item #435293
Suriname

KPS en Chinese ambassade zetten in op intensievere samenwerking

sociale media whatsapp
Suriname

Oproep voor gezamenlijke banking-app in Suriname

IMF EFF 117 billion tranche smk mojo 222 sk
Suriname

Surinaamse delegatie naar jaarlijkse voorjaarsvergadering IMF

verdachte aangehouden
Suriname

Intensief speurwerk leidt tot arrestatie van verdachte in meerdere zware zaken

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws