• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

BvL en ALS verzamelen gegevens van gedupeerde leerkrachten

Patty door Patty
30 mei 2024 16:24
in Suriname
Reshma Mangre 2020   1 cropped

De Alliantie Voor Leerkrachten in Suriname (ALS) en de Bond Van Leraren (BVL) roepen hun leden op om contact op te nemen met het bestuur als hun salaris onterecht is stopgezet.

De overheid, in het bijzonder het ministerie van Binnenlandse Zaken, heeft de salarissen van duizenden ambtenaren stopgezet omdat zij zich niet hadden geregistreerd tijdens de verplichte landsdienarenregistratie. Echter, nu blijkt dat de overheid fouten heeft gemaakt en onterecht personen hun salaris heeft geblokkeerd.

Deze fouten hebben geleid tot aanzienlijke financiële onzekerheid en stress onder de getroffen leerkrachten. Het onterecht stopzetten van salarissen toont een ernstig gebrek aan zorgvuldigheid en organisatie binnen de overheid. Het is cruciaal dat deze fouten snel en efficiënt worden rechtgezet om verdere schade en wantrouwen te voorkomen.

De ALS en BVL dringen er bij hun leden op aan om de benodigde informatie zo snel mogelijk door te geven, zodat zij deze gevallen kunnen inventariseren en gezamenlijk kunnen optreden tegen deze onrechtvaardige maatregelen.

Leerkrachten kunnen dit doen via het e-mailadres als.bvl.suriname@gmail.com. In hun bericht dienen zij aan te geven of ze zich wel of niet hebben geregistreerd, of ze een verweerbrief hebben geschreven, en hun telefoonnummer.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

omgevallen boom
Suriname

Loosleiding Kampstafweg vrijgemaakt na belemmering door omgevallen boom

[Aggregator] Downloaded image for imported item #436298
Suriname

Verdachte aangehouden bij controlepost Stolkersijver op verdenking van voorbereiding gewelddadige overvallen

stanley soeropawiro
Suriname

Minister Soeropawiro ontvangt internationale onderscheiding in Medina

noersalim jones lvv viskeuringsinstituut
Suriname

Parlementaire commissie bespreekt functioneren VKI en personele uitdagingen binnen landbouwsector

[Aggregator] Downloaded image for imported item #436251
Suriname

Centrale Bank van Suriname lanceert Digitale Leeromgeving voor financiële educatie

rechtenstudenten tweede kamer
Suriname

Rechtenstudenten in dialoog over democratie en rechtsstaat tijdens werkbezoek Tweede Kamervoorzitter

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws