• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Nederlanders uiten hun frustraties over gebrek aan ontspanningsactiviteiten in Suriname

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
21 april 2024 14:00
in Lifestyle, Suriname
Mini golf golf

Veel Surinamers maar ook toeristen uit onder andere Nederland uiten hun frustratie over het gebrek aan ‘leuke’ activiteiten in het land die puur voor plezier kunnen dienen.

Terwijl wij mooie natuur en restaurants hebben, ervaren mensen een gevoel van eentonigheid omdat deze opties beperkt zijn.

Veel klachten gaan over het gebrek aan gevarieerde recreatieve mogelijkheden, zoals bowlen, minigolf, darten, Laser Tag, tafeltennis, creatieve workshops zoals beeldhouwen en pottenbakken die in andere landen wel gebruikelijk zijn.

Hoewel sommige van deze faciliteiten aanwezig zijn, voldoen ze vaak niet aan de verwachtingen en kunnen ze niet concurreren met vergelijkbare voorzieningen in het buitenland.

Er is een roep om ondernemers te stimuleren te investeren in een breder scala aan ontspanningsactiviteiten om zo het leven in Suriname aangenamer te maken.

Bekijk ook:

Readytex Art Gallery opent duo-expositie over vrouwelijkheid en natuur

Suriname wil Corantijnbrug zelfstandig financieren, Guyana verrast door besluit

Drie Nederlanders die voor het eerst in Suriname zijn zeggen in gesprek met GFC Nieuws dat het toevoegen van meer recreatieve opties niet alleen de lokale bevolking ten goede komen, maar ook het toerisme zou kunnen stimuleren.

Het is duidelijk dat er behoefte is aan meer diversiteit en kwaliteit in het recreatieaanbod van Suriname.

Het is aan de ondernemers en beleidsmakers om deze uitdaging aan te gaan en te investeren in de ontwikkeling van een levendige en gevarieerde recreatiesector die voldoet aan de behoeften van zowel de lokale bevolking als bezoekers van het land.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Shaundell Horton en Sri Irodikromo exposeren nieuw werk bij Readytex
Suriname

Readytex Art Gallery opent duo-expositie over vrouwelijkheid en natuur

President Jennifer Simons (Suriname) en Irfaan Ali (Guyana) (archief)
Suriname

Suriname wil Corantijnbrug zelfstandig financieren, Guyana verrast door besluit

Nieuw digitaal platform voor de Surinaamse toerismesector.
Suriname

Grietjebie lanceert toerismeplatform om Suriname internationaal beter te positioneren

Raghoenandan vraagt urgente aanpak van drinkwaterproblemen in Suriname.
Suriname

Lage waterdruk treft steeds meer huishoudens, regering opgeroepen tot actie

casino paramaribo suriname gokken dobbelen
Lifestyle

‘Surinamers die rijk leven van Nederlandse bijstandsuitkering moeten deze terugbetalen’

Baas in eigen huis.
Nederland

Schilderij van Wim Bos Verschuur te zien in Verzetsmuseum Amsterdam

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws