• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Callcenter actief in Suriname werft ook Nederlanders om in Spanje te werken

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
26 maart 2024 12:00
in Nederland, Suriname
kantoor telefoon vrouw bellen callcenter werk

Een Nederlands callcenterbedrijf dat al geruime tijd actief is in Suriname, heeft op sociale media advertenties gelanceerd waaruit blijkt dat zij actief zijn in het Zuid-Spaanse Malaga, waar zij nu ook Nederlandse werknemers aan het werven zijn.

Het bedrijf dat in Suriname bekendstaat om het bieden van lokale baankansen, laat weten dat deze functie in Spanje speciaal is ontworpen voor Nederlanders die de uitdaging willen aangaan om in het buitenland te werken.

In Paramaribo richt het bedrijf zich uitsluitend op het werven van Surinaamse werknemers, om zo de lokale arbeidsmarkt te stimuleren.

De uitbreiding naar Malaga lijkt een strategische zet om Nederlandse talenten aan te trekken die geïnteresseerd zijn in een internationale carrière, terwijl ze toch binnen een Nederlandstalige werkomgeving blijven.

Het aangeboden bruto maandsalaris bedraagt €1500,- op basis van een 39-urige werkweek.

Werknemers zullen klantenservicetaken uitvoeren voor gerenommeerde klanten zoals PostNL, Odido, Lebara, en Eneco.

Deze stap biedt een unieke kans voor Nederlanders die in het buitenland willen wonen en werken, zonder de noodzaak om een nieuwe taal te leren voor hun beroepsleven.

Het bedrijf lijkt de intentie te hebben om een brug te slaan tussen verschillende culturen en markten, door het creëren van internationale werkgelegenheid voor Nederlanders, terwijl het ook bijdraagt aan de economische groei in Suriname door lokale werknemers te blijven werven en ondersteunen.

Mis dit niet:

VLINC Startup Café brengt Surinaams talent, bedrijfsleven en financiers samen

Nickerie staat en valt met de rijstsector, regering moet nu handelen

Foto ter illustratie.

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Creative Tech Hub Caribbean lanceert VLINC Startup Café voor lokaal talent en ondernemers.
Suriname

VLINC Startup Café brengt Surinaams talent, bedrijfsleven en financiers samen

Rijstboeren. Illustratiefoto.
Suriname

Nickerie staat en valt met de rijstsector, regering moet nu handelen

Wie teruggaat van Nederland naar Suriname, mist vaak vooral de vele kleine gemakken. Foto: KLM Boeing op Schiphol
Lifestyle

‘Remigratie naar Suriname voelt als tien stappen terug. Je laat meer achter dan je denkt’

Leerlingen uit leerjaar 8 volgen een presentatie tijdens hun educatieve bezoek aan het ministerie van Binnenlandse Zaken.
Suriname

Basisscholieren nemen kijkje achter de schermen bij ministerie van Binnenlandse Zaken

Nieuwe fase aangebroken in traject naar verzelfstandiging BuFaZ.
Suriname

Minister Monorath bespreekt verzelfstandiging BuFaZ met UNICEF en partners

Stank in lijkenhuis MMC Nickerie hindert nabestaanden bij afscheid
Suriname

DNA-lid Raghoenandan vraagt dringend ingrijpen bij situatie lijkenhuis MMC Nickerie

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws