• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Gewapende roofoverval bij winkel Denny in Para, twee verdachten gearresteerd

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
25 maart 2024 06:36
in Suriname
rovers politie dief dieven

Op donderdag 21 maart, rond 12.00 uur, vond er een gewapende roofoverval plaats bij winkel Denny aan de Sir Winston Churchillweg in het district Para.

Drie gemaskerde mannen bestormden de winkel, waarbij ze de winkelier, Timothy L., onder schot hielden en op de grond dwongen.

Ze namen de dagopbrengst ter waarde van SRD 5000,- mee, samen met een katoenen tas met SRD 10.000,-. Terwijl één verdachte bij de kassa bleef, gingen de andere twee naar achteren waar ze de ouders van de winkelier onder schot hielden.

De verdachten namen ook een gekooide zangvogel, de mobiele telefoon van de winkelier en de dvr-box van de beveiligingscamera’s mee.

Na de overval stapten ze in een gereedstaande grijze Toyota Vitz zonder kentekenplaten, die werd bestuurd door een vierde verdachte, en reden ze richting de Meursweg op.

Een agent van de inlichtingendienst kreeg via de portofoon het voertuig met de vier verdachten in beeld. Hij zag hen ongemaskerd uitstappen en de kentekenplaten aan het voertuig bevestigen voordat ze doorreden en stopten in een zijweg van de Meursweg.

De politie werd geïnformeerd en arriveerde kort daarna ter plaatse, waarbij ze twee verdachten arresteerden. De twee andere verdachten wisten te ontkomen.

De aangehouden verdachten zijn Orpheo T. (35), die verklaarde als chauffeur te hebben gediend, en Roberto D. (24), die ontkende iets van de beroving af te weten.

De gekooide zangvogel, twee telefoons van verdachten en de dvr-box die zij in een aangrenzend bos hadden gegooid, zijn in beslag genomen ten behoeve van de strafvordering.

Na overleg met het Openbaar Ministerie zijn de twee in verzekering gesteld.

De politie werkt met voortvarendheid aan de aanhouding van de twee overige verdachten.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

inheemsen dorpshoofden basja's traditioneel gezag
Suriname

ACT Guianas: Overhandiging ontwikkelingsplannen door Tareno en Matawai-Gemeenschappen historisch

Actie FAI
Suriname

Staat stopte SRD 200 miljoen in FAI: nu volgt harde ingreep

Drone
Suriname

Drones en slimme camera’s vormen nieuwe ruggengraat van politiewerk

arts dame
Gezondheid

Gezondheidsdeskundigen: De bevolking is ziek, omdat het beleid ziek is

armoede India
Suriname

Suriname heeft dringend een Sociaal Zekerheidsfonds nodig

dna parlement
Suriname

Kritiek op nieuwe Kaalplukwet: Zonder afschaffing politieke immuniteit blijft hervorming beperkt

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws