• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

President Santokhi heeft Suriname behoed voor een totaal faillissement

GFC Nieuws Ingezonden door GFC Nieuws Ingezonden
23 maart 2024 19:11
in Opinie
Bankroet2

Hoewel de besparingsmaatregelen onvermijdelijk moeilijk zijn geweest voor velen in Suriname, is het nodig om het grotere plaatje in overweging te nemen.

President Santokhi heeft Suriname behoed voor een totaal faillissement door moedig in te grijpen en dringend noodzakelijke financiële hervormingen door te voeren.

Zonder deze maatregelen zou de economische situatie van het land verder zijn verslechterd, met verstrekkende gevolgen voor alle Surinamers.

De bezuinigingen hebben geleid tot stabilisatie van de economie, een noodzakelijke stap om Suriname op het pad van duurzame groei te brengen.

Door verantwoordelijk financieel beleid te voeren, heeft ons staatshoofd de basis gelegd voor een gezondere economische toekomst.

Bovendien hebben deze maatregelen Suriname in staat gesteld om internationale partnerschappen aan te gaan en investeringen aan te trekken, wat op lange termijn voordelen zal opleveren voor de hele samenleving.

Hoewel de huidige bezuinigingen zwaar kunnen wegen voor een groot deel van de samenleving, is het belangrijk om te erkennen dat ze noodzakelijk waren om het land te beschermen tegen verder verval.

Op een dag zal het Surinaamse volk de durf en vastberadenheid van president Chan Santokhi waarderen, omdat zijn acties Suriname hebben behoed voor een nog grotere crisis en een hoopvolle toekomst hebben veiliggesteld.

S. Tewari

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Economie neergang
Opinie

Herstellen van de ravage die Santokhi heeft veroorzaakt kost tijd en realisme

surinaamse vlag
Opinie

Suriname, waar incompetentie een carrièrepad is

eten restaurant bami fast food
Column

De Surinaamse gewoonte die stiller wordt maar niet verdwijnt

finabank geldautomaat atm pin
Column

Ondanks digitalisering blijven veel Surinamers vertrouwen op bankbiljetten

recreatie suriname natuur
Column

Het tempo van de hoofdstad verandert hoe Surinamers met elkaar omgaan

chan santokhi 2
Opinie

Chan Santokhi doelwit van lastercampagne uit angst voor zijn comeback

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws