• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

President Santokhi geïnformeerd over voortgang LWBP-fase 1 en AHP

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
23 maart 2024 04:34
in Suriname
landelijk woningsprogramma

De stuurgroep en het projectbureau van het Landelijke Woningbouwprogramma (LWBP) hebben president Chan Santokhi vrijdag wederom geïnformeerd over het verloop van fase 1 van het LWBP en het Affordable Housing Project (AHP).

Mark Rommy en Pertap Bissumbar, respectievelijk van het projectbureau en de stuurgroep, hebben een presentatie gehouden waarbij de vorderingen van diverse woningbouwprojecten en de knelpunten zijn aangehaald.

Het AHP kent een vlot verloop, waarbij van de 3775 woonoplossingen meer dan 2600 reeds zijn gerealiseerd. Op Reeberg komen in april nog 300 kavels vrij, waarna er overgegaan kan worden tot de bouw van woningen voor de samenleving.

Tijdens de meeting heeft president Santokhi benadrukt dat er een concrete tijdlijn moet komen voor de verdere uitvoering van de 1e fase van het LWBP. Hierbij moet de focus liggen op de aanleg en het begaanbaar maken van wegen, plaatsing van nutsvoorzieningen en het bouwrijp maken van de percelen.

De LWBP-stuurgroep, het projectbureau en de betrokken ministeries zullen samen zitten om de laatste inzichten met elkaar te delen, waarna het finale plan gepresenteerd zal worden.

Mis dit niet:

VLINC Startup Café brengt Surinaams talent, bedrijfsleven en financiers samen

Nickerie staat en valt met de rijstsector, regering moet nu handelen

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Creative Tech Hub Caribbean lanceert VLINC Startup Café voor lokaal talent en ondernemers.
Suriname

VLINC Startup Café brengt Surinaams talent, bedrijfsleven en financiers samen

Rijstboeren. Illustratiefoto.
Suriname

Nickerie staat en valt met de rijstsector, regering moet nu handelen

Wie teruggaat van Nederland naar Suriname, mist vaak vooral de vele kleine gemakken. Foto: KLM Boeing op Schiphol
Lifestyle

‘Remigratie naar Suriname voelt als tien stappen terug. Je laat meer achter dan je denkt’

Leerlingen uit leerjaar 8 volgen een presentatie tijdens hun educatieve bezoek aan het ministerie van Binnenlandse Zaken.
Suriname

Basisscholieren nemen kijkje achter de schermen bij ministerie van Binnenlandse Zaken

Nieuwe fase aangebroken in traject naar verzelfstandiging BuFaZ.
Suriname

Minister Monorath bespreekt verzelfstandiging BuFaZ met UNICEF en partners

Stank in lijkenhuis MMC Nickerie hindert nabestaanden bij afscheid
Suriname

DNA-lid Raghoenandan vraagt dringend ingrijpen bij situatie lijkenhuis MMC Nickerie

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws