• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Vissersbootkapitein beroofd en bedreigd met scherpe voorwerpen

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
18 maart 2024 09:26
in Suriname
visboot visserij

Op vrijdag 15 maart heeft de 52-jarige kapitein van een vissersboot aangifte gedaan op het bureau Waldeck in Nickerie.

Hij verklaarde dat hij beroofd en bedreigd werd met scherpe voorwerpen door een bekende man genaamd F.R., bijgenaamd “El Roy”.

De kapitein keerde rond 16:30 uur terug van zee en meerde zijn boot aan bij een steiger aan de Van Idsingaweg in Nickerie. Toen hij uit de boot stapte om te telefoneren, zagen zijn collega’s een onbekende man in de boot.

De man, later geïdentificeerd als “El Roy”, stal een zijtas, een zak met visblaas en twee scherpe voorwerpen uit de boot en vluchtte weg. De kapitein en een taxichauffeur die ter plaatse was, probeerden hem tegen te houden, maar “El Roy” bedreigde hen met de scherpe voorwerpen. Uit angst trokken ze zich terug.

De verdachte sprong uiteindelijk in de Nickerierivier en nam de tas mee, waarin onder andere een mobiele telefoon en geld zaten. De kapitein en de taxichauffeur deden aangifte bij de politie.

“El Roy” werd later die dag aangehouden en na overleg met het Openbaar Ministerie in hechtenis genomen. De tas en de visblaas werden teruggevonden, maar de andere gestolen goederen zijn vermoedelijk in het water beland toen de verdachte vluchtte.

Het onderzoek naar het incident is nog gaande.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

vrouw man relatie koppel liefde echtpaar computer laptop thuis
Lifestyle

Jaloezie over verleden relaties zorgt voor spanningen bij Surinaamse koppels

surinam airways airbus a340 schiphol airport amsterdam
Nederland

Ruim 91 jaar vliegverbinding tussen Suriname en Nederland markeert enorme vooruitgang

Stroom elektriciteit lamp gloeilamp
Suriname

EBS onderzoekt oorzaak van schade aan 6kV-trafohuis

vliegtuig noodlanding
Suriname

Onderzoek ingesteld na noodlanding savannegebied Wit Santi

straat weg infrastructuur
Suriname

Zwartbonstraat in Wanica Centrum tijdelijk dicht voor zwaar verkeer

stethoscope
Gezondheid

Streekziekenhuis Atjoni redt leven van zwaargewonde politiebrigadier

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws