• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Man aangehouden na per ongeluk neerschieten van metgezel tijdens jacht

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
18 maart 2024 04:48
in Suriname
jachtgeweer wapen

Op vrijdag 15 maart 2024, rond 11.30 uur, ontving de politie van het politiebureau Bronsweg een melding van de poli Medische Zending dat een man van creoolse komaf zich met een schotwond in zijn benen op de poli bevond.

De wetsdienaren begaven zich daarop naar de poli voor onderzoek en troffen het slachtoffer, Kenneth P. (52), aan, vergezeld van een andere man genaamd Humphrey, A. (63).

Volgens Kenneth waren hij en Humphrey op jacht langs de weg naar Atjoni, waarbij hij voorop liep en Humphrey achter hem. Humphrey was gewapend met een Baikal kaliber 12 jachtgeweer. Tijdens hun tocht door het bos voelde Kenneth plotseling een schot in zijn benen.

Het slachtoffer werd per ambulance naar de Spoedeisende Hulp vervoerd voor verdere medische behandeling, terwijl Humphrey naar het politiebureau werd gebracht voor verdere afhandeling.

Humphrey verklaarde dat het jachtgeweer geladen en gespannen was toen hij achter Kenneth liep. De trekker van het geweer raakte tijdens het lopen een struik, waardoor het afging en Kenneth in zijn benen raakte.

Na overleg met het Openbaar Ministerie is Humphrey in verzekering gesteld. Het jachtgeweer is in beslag genomen ten behoeve van de strafvordering.

Mis dit niet:

‘Wonen in Paramaribo flink duurder door komende olieboom’

Landelijk schoolpakkettenproject ondersteunt 25.000 leerlingen

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

De economische activiteit kan de vraag naar woningen en grond in Paramaribo flink vergroten. Foto: Paramaribo centrum
Lifestyle

‘Wonen in Paramaribo flink duurder door komende olieboom’

“Elk kind moet naar school”.
Suriname

Landelijk schoolpakkettenproject ondersteunt 25.000 leerlingen

Pinas wil dat de EBS-directie vandaag nog wordt ontslagen vanwege de aanhoudende puinhoop. Foto EBS-directeur Leo Brunswijk.
Suriname

Pinas eist acuut ontslag van EBS- directie na zoveelste stroomellende

Van internationale luchthaven naar toeristische groeizone.
Suriname

Nieuw Holiday Inn-hotel aangekondigd nabij internationale luchthaven EAG

DNA treft voorbereidingen voor tweede Jaarrede van president Simons
Suriname

Tweede Jaarrede Simons tegen achtergrond van nieuwe ontwikkelingsagenda richting 2030

Plechtigheid KPA staat in teken van professionalisering en resocialisatie.
Suriname

Minister Monorath: professioneel en humaan KPA essentieel voor nationale veiligheid

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws