• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

C-47 bespreekt verhoging elektriciteitstarieven met lidbonden tijdens Assemblee van de Arbeid

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
14 maart 2024 04:35
in Suriname
actie protest

Vandaag, donderdag 14 maart, houdt de Vakcentrale 47 (C-47) Assemblee van de Arbeid.

Tijdens deze bijeenkomst zal de recent aangekondigde verhoging van de elektriciteitstarieven worden besproken met de lidbonden, waarna een standpunt zal worden ingenomen.

C-47 heeft eerder laten weten dat de verhoging van de elektriciteitstarieven een zoveelste aanslag is op de koopkracht van de samenleving in Suriname.

De vakcentrale heeft aangegeven dat, indien nodig, de vakbonden actie zullen voeren om op te komen voor de belangen van de werknemers en de samenleving als geheel.

De verhoging van de elektriciteitstarieven heeft tot bezorgdheid geleid onder de bevolking, aangezien het de toch al moeilijke economische situatie in het land verder kan verslechteren.

De Assemblee van de Arbeid van vandaag zal naar verwachting een belangrijke rol spelen in het bepalen van de strategie van de vakbonden ten aanzien van de verhoging van de elektriciteitstarieven.

De uitkomst van de bijeenkomst kan mogelijk leiden tot verdere acties van de vakbonden om de belangen van de werknemers te beschermen en de regering aan te sporen tot het nemen van maatregelen om de koopkracht van de samenleving te versterken.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

surinam airways airbus a340 schiphol airport amsterdam
Nederland

Ruim 91 jaar vliegverbinding tussen Suriname en Nederland markeert enorme vooruitgang

Stroom elektriciteit lamp gloeilamp
Suriname

EBS onderzoekt oorzaak van schade aan 6kV-trafohuis

vliegtuig noodlanding
Suriname

Onderzoek ingesteld na noodlanding savannegebied Wit Santi

straat weg infrastructuur
Suriname

Zwartbonstraat in Wanica Centrum tijdelijk dicht voor zwaar verkeer

stethoscope
Gezondheid

Streekziekenhuis Atjoni redt leven van zwaargewonde politiebrigadier

Ufo
Lifestyle

Speculaties over buitenaardse wezens na uitspraak Barack Obama leven nauwelijks in Suriname

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws