• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Eindelijk weer overwinning voor Bigi Boi

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
2 maart 2024 21:40 - Geüpdatet op 3 maart 2024 04:49
in Sport, Suriname
rozenstruik ufc joe rogan interview

Suriname’s trots in de vechtsportwereld, Jairzinho “Bigi Boi” Rozenstruik, heeft eindelijk weer voor een opwindende overwinning gezorgd.

Bigi Boi, zoals hij wordt genoemd, versloeg zijn Russische tegenstander, S Gaviev, in een spectaculair gevecht dat eindigde met een verwoestende knock-out.

Deze overwinning is een belangrijke mijlpaal voor Rozenstruik, vooral na een reeks teleurstellende gevechten waarin de resultaten niet zo gunstig waren.

Het gevecht tegen Jailton Almeida, waarin Bigi Boi verloor, was een van de recente tegenslagen die hij heeft moeten overwinnen. Echter, met deze indrukwekkende overwinning tegen Gaviev, lijkt Bigi Boi zijn momentum te hebben teruggevonden.

De triomf van Bigi Boi heeft niet alleen zijn eigen reputatie versterkt, maar heeft ook Suriname weer in een positief daglicht gebracht in de internationale vechtsportgemeenschap.

Zijn vastberadenheid en vaardigheden hebben bewondering gewekt bij fans over de hele wereld, en zijn naam zal zeker weer prominent worden op de ranglijsten van de sport.

Nu Bigi Boi weer in de schijnwerpers staat, is de hoop hooggespannen dat hij zijn weg omhoog zal blijven banen in de ranglijsten. Met zijn talent en vastberadenheid heeft hij alle potentie om een dominante kracht te worden in de wereld van het MMA (Mixed Martial Arts).

Mis dit niet:

Een huis erven in Suriname terwijl je in Nederland woont: hier kun je tegenaan lopen

‘Wonen in Paramaribo flink duurder door komende olieboom’

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Woning in Paramaribo. Illustratiefoto.
Lifestyle

Een huis erven in Suriname terwijl je in Nederland woont: hier kun je tegenaan lopen

De economische activiteit kan de vraag naar woningen en grond in Paramaribo flink vergroten. Foto: Paramaribo centrum
Lifestyle

‘Wonen in Paramaribo flink duurder door komende olieboom’

“Elk kind moet naar school”.
Suriname

Landelijk schoolpakkettenproject ondersteunt 25.000 leerlingen

Pinas wil dat de EBS-directie vandaag nog wordt ontslagen vanwege de aanhoudende puinhoop. Foto EBS-directeur Leo Brunswijk.
Suriname

Pinas eist acuut ontslag van EBS- directie na zoveelste stroomellende

Van internationale luchthaven naar toeristische groeizone.
Suriname

Nieuw Holiday Inn-hotel aangekondigd nabij internationale luchthaven EAG

DNA treft voorbereidingen voor tweede Jaarrede van president Simons
Suriname

Tweede Jaarrede Simons tegen achtergrond van nieuwe ontwikkelingsagenda richting 2030

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws