• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Gebruik van injectienaalden met verdovende middelen tegen criminelen strijdig met de wet

Sheryl Dayene Gallant door Sheryl Dayene Gallant
1 maart 2024 22:00
in Suriname
Vrouwe Justitia
In Paramaribo, Suriname, heeft een bejaarde vrouw bij sommigen voor gefronste wenkbrauwen gezorgd nadat via GFC Nieuws bekend werd dat ze een aantal injectienaalden gevuld met narcosemiddel stand-by houdt om potentiële criminelen uit te kunnen schakelen.
Aan GFC  heeft de vrouw eerder verklaard dat ze de lange injectienaalden altijd bij zich heeft om zichzelf te beschermen in het geval van een fysieke aanval.
De Surinaamse wet staat echter geen individuen toe om wapens te dragen voor zelfverdediging, tenzij ze daarvoor een speciale vergunning hebben, laat een jurist via e- mail weten.
Het bezit en gebruik van injectienaalden met verdovende middelen worden beschouwd als een schending van de wet en kunnen ernstige juridische consequenties hebben.
De jurist benadrukt dat zelfverdediging niet op deze manier mag worden uitgeoefend en raadt hij  burgers aan om bij dreigende situaties altijd de politie te waarschuwen en passende maatregelen te nemen die mogen binnen de wet.
ShareTweetSendSend

Meer berichten

vliegtuig noodlanding
Suriname

Onderzoek ingesteld na noodlanding savannegebied Wit Santi

straat weg infrastructuur
Suriname

Zwartbonstraat in Wanica Centrum tijdelijk dicht voor zwaar verkeer

stethoscope
Gezondheid

Streekziekenhuis Atjoni redt leven van zwaargewonde politiebrigadier

Ufo
Lifestyle

Speculaties over buitenaardse wezens na uitspraak Barack Obama leven nauwelijks in Suriname

gregory rusland
Suriname

NPS kiest voor mix van bestuurlijke en zakelijke expertise bij benoemingen in nationale organen

IDB invest en bankensector
Suriname

IDB Invest en Surinaamse Bankiersvereniging lanceren Sustainable Finance Protocol

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws