• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Politici bezorgd over uitblijven interne voorzittersverkiezing NDP

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
26 februari 2024 22:00
in Suriname
ndp bouterse

Diverse politici hebben aan GFC Nieuws laten weten dat zij zich steeds meer verbazen over het uitblijven van een aankondiging van de NDP met betrekking tot interne voorzitterschapsverkiezingen.

De politici vragen zich af of interne strubbelingen binnen de partij de voornaamste reden zijn voor het voortdurend uitstellen van deze verkiezingen.

Hoewel de partijtop van de NDP in de media heeft laten doorschemeren klaar te zijn om de politieke macht over te nemen in Suriname, lijken zij zich niet bewust te zijn van het feit dat zij nog niet hebben voldaan aan de wettelijke verplichting om voorzitterschapsverkiezingen te organiseren binnen de partij.

Analisten wijzen erop dat indien deze verkiezingen niet plaatsvinden, de partij niet mag deelnemen aan de parlementsverkiezingen.

Fractieleider van de NDP, Raben Parmessar, heeft eerder via de media toegegeven dat de partij de wet zou overtreden indien er geen nieuwe voorzittersverkiezingen worden gehouden. Dit voedt de bezorgdheid onder politici en analisten over de politieke toekomst van de partij.

Het uitblijven van concrete stappen richting interne verkiezingen brengt niet alleen de positie van de partij in gevaar, maar ook haar geloofwaardigheid en naleving van wettelijke regels.

Politici benadrukken daarom het belang van transparantie en het respecteren van interne partijdemocratie om de geloofwaardigheid van de politieke processen te behouden.

Mis dit niet:

‘Verzekeraars kunnen autorijden in Suriname onbetaalbaar maken. Auto zonder stuur neemt over’

Vragen over vervoer van overledenen: waarom wordt steeds dezelfde dienstverlener ingeschakeld?

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Suriname is nog niet klaar voor grootschalig robotverkeer, maar de richting is duidelijk: veiliger autonome voertuigen kunnen menselijk rijden steeds duurder maken.
Lifestyle

‘Verzekeraars kunnen autorijden in Suriname onbetaalbaar maken. Auto zonder stuur neemt over’

SRD 27.000 voor vervoer overledene?
Suriname

Vragen over vervoer van overledenen: waarom wordt steeds dezelfde dienstverlener ingeschakeld?

Afspraken richten zich op voedselzekerheid, economie, connectiviteit en verdere samenwerking.
Suriname

Suriname en Venezuela sluiten negen samenwerkingsakkoorden

Facebook-verkoop van iPhones leidt tot aanhouding koppel
Suriname

Koppel aangehouden in onderzoek naar online oplichting met iPhones

Waterafvoer Tunderweg aangepakt na ernstige afkalving.
Suriname

Ondernemers en Suralco slaan handen ineen voor herstel Tunderweg

2. PA aangehouden na aangifte van bedreiging door twee broers
Suriname

Penitentiair ambtenaar aangehouden na melding bedreiging met dienstwapen

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws