• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Amsterdamse vrouw(63) bedrogen door online vriend in Paramaribo €3300 armer

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
31 januari 2024 01:00
in Lifestyle
Liefdesverdriet

Een 63-jarige Amsterdamse vrouw beweert in totaal de afgelopen maanden ruim €3300 te hebben overgemaakt naar een online vriend in Paramaribo, om later te ontdekken dat ze bedrogen is.

Een familielid van de bedrogen vrouw vertelt aan GFC Nieuws dat de oplichter een 29-jarige man is die samenwoont met zijn vriendin in de Surinaamse hoofdstad. Hij zou misbruik hebben gemaakt van de verliefdheidsgevoelens van de Nederlandse dame.

De man onderhoudt naar verluidt contact met meerdere oudere eenzame vrouwen, waarbij hij niet vermeldt dat hij al een relatie heeft. Hij geeft echter wel de indruk een serieuze relatie met de vrouwen in Nederland te willen.

Een lid van het Internationaal VrouwenCollectief (KIVC) zegt dat ze op de hoogte is van de activiteiten van de man en dat er al vaker waarschuwingen zijn gegeven aan mensen in Nederland om voorzichtig te zijn met het sturen van geld naar ‘onbekenden’.

“Van deze jongeman hebben wij al veel klachten ontvangen. Hij heeft meerdere oudere dames voor de gek gehouden en geld weten te bemachtigen. We willen iedereen opnieuw waarschuwen om alert te zijn wanneer er geld wordt gevraagd in dergelijke omstandigheden,” aldus het KIVC.

Bekijk ook:

Verfspeciaalzaken schieten tekort bij hardnekkig vochtprobleem in Surinaamse woningen

‘9-urige vlucht naar Suriname in economy class is enorm vernederend’

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Veel huiseigenaren in Suriname die kampen met afbladderende verf aan de onderzijde van stenen binnenmuren
Lifestyle

Verfspeciaalzaken schieten tekort bij hardnekkig vochtprobleem in Surinaamse woningen

Op routes van acht tot twaalf uur, zoals Nederland naar Suriname, vallen de beperkingen van economy extra op. Foto: Schiphol security check
Lifestyle

‘9-urige vlucht naar Suriname in economy class is enorm vernederend’

Pom, moksi alesi, telo, heri heri, bara en broodje pom krijgen volgens hem op elke plek een eigen invulling. Foto: illustratief
Lifestyle

Wereldreiziger: “Surinaams eten is het lekkerst ter wereld”

Voor sommigen is een terugkeer naar Suriname geen vanzelfsprekende keuze. Foto: Willemstad, Curaçao
Lifestyle

Curaçao als alternatief voor Surinaamse Nederlanders: ‘zeer aantrekkelijke optie’

paramaribo suriname verkeer straat
Lifestyle

‘Riant levende Surinaamse uitkeringstrekkers vaak verraden door jaloerse familie’

casino paramaribo suriname gokken dobbelen
Lifestyle

‘Surinamers die rijk leven van Nederlandse bijstandsuitkering moeten deze terugbetalen’

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws