• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Verdachte aangehouden na brandstichting in bedrijfspanden

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
28 november 2023 04:50
in Suriname
doodstraf executie gevangene arrestatie cel

Op maandagavond heeft de Surinaamse politie Shaam B. gearresteerd, de vermoedelijke dader van de brandstichting die op donderdag 19 oktober plaatsvond.

Deze brand verwoestte drie panden gelegen op de hoek van de Kwattaweg en de Grandostraat in Suriname.

Shaam B., zonder vaste woon- of verblijfplaats, werd door leden van de Criminelen Inlichtingen Unit (CIU) geïdentificeerd en ruim vijf weken later door het Regio Bijstand Team Paramaribo (RBTP) aangehouden.

Op de bewuste dag ontving het Korps Brandweer Suriname omstreeks 22.24u een melding van een uitslaande brand. Bij aankomst troffen zij drie aan elkaar grenzende panden aan, die door verschillende bedrijven werden gebruikt. Eén pand, gebruikt als opslagplaats door het bedrijf CHM, werd volledig verwoest met diverse apparatuur zoals koelkasten, airco’s en matrassen.

In een ander pand waren auto’s en oud ijzer opgeslagen. Aan de achterzijde, waar de beheerder in een ander pand woonachtig was, liep het gebouw schroeischade op.

Volgens de beheerder begon de brand bij pand nummer 5, nadat hij zag dat iemand een van de ruiten vernielde. Kort daarna breidde het vuur zich uit naar de andere bedrijven.

Na afstemming met het Surinaamse Openbaar Ministerie is de verdachte in verzekering gesteld.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

water swm tanks
Suriname

Milieuactivist waarschuwt: drinkwaterbronnen in Para en Wanica in gevaar

cassaveplant
Suriname

Zorgen om voedselzekerheid door mogelijke cassaveziekte in Oost-Suriname

brand explosie
Suriname

Milieuactivisten: Illegale dieselproductie had tijdig gestopt moeten worden

schiphol vliegtuig boeing
Lifestyle

Waarom gaan vluchten naar Paramaribo vaak wel door bij slecht weer?

powisie
Nederland

Toeristen verbijsterd dat Surinaamse overheid klein stuk weg niet herstelt

kerk predikant priester dominee
Lifestyle

Geor Hering waarschuwt voor misleidende adviezen van kerkelijke leiders in Suriname

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws