• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Tientallen miljoenen Amerikaanse dollars verspild aan regeringsreizen maar Surinaamse bevolking blijft arm

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
14 november 2023 18:00
in Suriname
Hotel

Suriname- analist Soeroechomento heeft felle kritiek geuit op de regering van president Santokhi, met name betreffende de buitenlandse reizen van haar regeringsfunctionarissen.

Volgens de waarnemer hebben de talrijke reizen en logeerpartijen in 5 sterrenhotels van de afgelopen jaren vele tientallen miljoenen Amerikaanse dollars gekost, maar hebben ze geen aantoonbare voordelen opgeleverd voor de gemiddelde Surinamer.

“De extreem hoge kosten van deze reizen, die gefinancierd worden met staatsmiddelen, staan in schril contrast met de huidige economische situatie in het land, waar de bevolking kampt met toenemende armoede”, zegt hij aan GFC Nieuws.

Hij benadrukt dat, terwijl een aanzienlijk deel van het staatsbudget wordt besteed aan dure internationale reizen van hooggeplaatste officials, de gewone burger achterblijft in een verslechterende economische toestand.

Bovendien wijst Soeroechomento op een groeiende kloof tussen de politieke elite en de bevolking. Hij stelt dat de regeringstop onverschillig lijkt voor publieke kritiek en zich onaangedaan toont door de negatieve opinie over hun beleid.

Deze situatie suggereert dat de leiders van de regering hun eigen agenda nastreven, mogelijk ten koste van de welvaart en het welzijn van de gemiddelde Surinamer.

ShareTweetSend

Meer berichten

monorath
Suriname

Monorath: Rotte appels worden uit het politiekorps verwijderd

Mini Caribbean Expo biedt Surinaamse ondernemers exportpodium
Suriname

Caribbean Export en EU organiseren tweedaagse workshop voor exportgerichte bedrijven in Suriname

patrick kensenhuis
Suriname

Dorpsgemeenschap Pikin Saron kaart dringende problemen aan tijdens bezoek dc Kensenhuis

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws