• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Gewelddadige inbraak en bedreiging koppel leidt tot aanhouding 19-jarige verdachte

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
9 november 2023 14:23
in Suriname
aanhouding gevang arrest gevangenis cel politie

De politie van het bureau Latour in Suriname heeft op maandag 6 november succesvol de 19-jarige verdachte L.T. opgespoord en aangehouden naar aanleiding van een angstaanjagende gebeurtenis eerder dit jaar.

In de maand augustus van 2023 deed de 18-jarige L.X. aangifte tegen de verdachte op het bovengenoemde politiebureau wegens vernieling en bedreiging.

Volgens de aangeefster woont zij samen met familieleden in een gebouw dat is onderverdeeld in verschillende vertrekken.

In één van deze vertrekken verblijft zij met haar partner, waar de verdachte L.T. herhaaldelijk is ingebroken.

Hoewel eerdere inbraken niet waren aangegeven, had de vriend van de aangeefster de verdachte al gewaarschuwd om weg te blijven.

Op een noodlottige dag in augustus 2023 begaf L.T. zich opnieuw naar hun vertrek, waarbij hij na een afwijzing door de vriend van de aangeefster, de man bedreigde met kap en brandstichting.

Na deze bedreigingen verliet L.T. het terrein, maar keerde kort daarna terug gewapend met een scherp voorwerp en een steen.

Hij forceerde de voordeur, drong het huis binnen en viel de slaapkamer binnen waar de aangeefster, haar twee kinderen (tweeling) en haar vriend zich bevonden.

De verdachte gooide een steen naar haar vriend, raakte zijn rechterhand en gebruikte het scherpe voorwerp om naar hem uit te halen.

Een gevecht ontstond tussen de twee mannen, waarbij de partner van de aangeefster gewond raakte aan zijn hoofd. Gelukkig kwamen familieleden tussenbeide, waardoor erger werd voorkomen.

Na de gewelddadige confrontatie vluchtte de verdachte, waarbij hij dreigde dat hij nog niet klaar was met het koppel. Uit angst voor haar leven deed de aangeefster onmiddellijk aangifte bij de politie.

Na een grondig onderzoek slaagden de wetsdienaren erin om de verdachte op 6 november aan te houden. Na overleg met het Openbaar Ministerie is L.T. in verzekering gesteld door de politie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Assuria X CSR
Suriname

Assuria zet feestmaand in met grootschalig kerstinitiatief voor kindertehuizen

vrouwe justitia openbaar ministerie OM
Suriname

Beschuldiging van partijdigheid bij het Openbaar Ministerie roept tegenreactie op

dollar inflatie
Suriname

SEOB waarschuwt voor inflatie en hoge schuld in 25e economisch bulletin

[Aggregator] Downloaded image for imported item #413082
Suriname

Politie arresteert verdachten in zaak van ontvoering en beroving

[Aggregator] Downloaded image for imported item #424155
Suriname

Incident op zee leidt tot vermissing 54-jarige visser

[Aggregator] Downloaded image for imported item #424462
Suriname

Minderjarige betrapt op aangepaste bromfiets

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws