• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Politie roept op om looproute president tijdens presentatie jaarbegroting vrij te houden

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
27 september 2023 17:09 - Geüpdatet op 23 oktober 2023 14:25
in Nieuws, Suriname
santokhi jaarrede begroting

GFC NIEUWSREDACTIE – In verband met presentatie van de jaarbegroting 2023-2024 op vrijdag 29 september aanstaande door de president van de Republiek Suriname, Chan Santhokhi, wordt een beroep gedaan op de samenleving in het bijzonder de media zich niet te begeven op de looproute van de president vooral bij het inspecteren van de aangetreden Erewacht en begroeten van het vaandel van het Korps Politie Suriname.

“U wordt gevraagd de looproute absoluut vrij te houden. Gelet op de persvrijheid zal u als medium, in de gelegenheid worden gesteld uw werkzaamheden op dusdanige wijze uit te voeren. U zult er voor moeten zorg dragen elkaar tijdens het uitoefenen van uw mediawerk niet te hinderen en de instructies en de bevelen van de politie ter plaatse stipt op te volgen,” luidt de oproep van de politie.

Voor een vlot verloop van uw mediawerkzaamheden, wordt gevraagd dat de media een badge of legitimatie bij zich te hebben.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

jogi
Suriname

VHP kritisch op plannen voor meerdere procureur-generaals

arrest handboeien verdachte politie
Suriname

22-jarige man in verzekering gesteld na messteken te Wakibasu

Zwaailicht politie
Suriname

Politie waarschuwt voor nep-betalingsbewijzen bij online aankopen

zwervers republic bank suriname paramaribo 2
Lifestyle

Zwerversproblematiek rond toeristische hotspots vraagt om structurele aanpak

taser
Suriname

Gebruik en bezit van een taser zonder vergunning blijft strafbaar in Suriname

brunswijk simons
Suriname

Aanhangers zien spontane en eerlijke leider in president Jennifer Simons

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws