• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Teleurstelling wacht duizenden grondaanvragers in Suriname

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
24 september 2023 00:00
in Nieuws, Suriname
Grond aarde perceel

GFC NIEUWSREDACTIE- Duizenden Surinamers die al geruime tijd bij de overheid een aanvraag hebben lopen om een stuk grond te verkrijgen voor het bouwen van een huis of voor landbouwdoeleinden, zullen helaas niet in hun wens vervuld worden.

Vooral voor diegenen die in Paramaribo vol hoop een perceel wilden bemachtigen, zal de teleurstelling groot zijn. Dit stelt Suriname – analist Soeroechomento in een interview met GFC Nieuws.

Hij benadrukt dat de overheid simpelweg de capaciteit niet heeft om iedereen te voorzien in deze behoefte en dat ook de wil daartoe ontbreekt.

Daardoor zal slechts een gelimiteerd aantal aanvragers uiteindelijk een stuk land toegekend krijgen.

Tegenwoordig speelt volgens de analist bovendien het netwerk van contacten een cruciale rol bij het succesvol verkrijgen van een overheidsgrond.

Hoewel het indienen van een officiële aanvraag een correcte procedure is, blijft de kans op succesvolle toekenning volgens de waarnemer minimaal. “Velen zullen uiteindelijk teleurgesteld en zonder grond achterblijven”, is zijn overtuigde visie.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

injectie prik vaccin dokter naald
Gezondheid

Pleidooi voor invoering gordelroosvaccinatie in Suriname na Nederlandse plannen

bacove banaan
Lifestyle

Prijsstijging groene bananen legt productie bananenchips deels stil

verkeersbord onleesbaar
Suriname

Automobilisten eisen directe actie van autoriteiten bij onleesbare stopborden

perceel trens goot suriname
Suriname

Nalatige perceeleigenaren kunnen hun eigendom kwijtraken

vliegen reizen
Lifestyle

Surinamers riskeren Europees inreisverbod bij schijnhuwelijk

regionaal ziekenhuis rzw
Suriname

Minister Misiekaba wil af van ‘wurgcontract’ bij Regionaal Ziekenhuis Wanica

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws