• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Douane Nederland ontdekt cocaïne naast levende vissen op Schiphol

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
21 september 2023 07:21 - Geüpdatet op 23 oktober 2023 14:29
in Nieuws, Suriname
coke coca cocaine drugs scaled

GFC NIEUWSREDACTIE – In een opmerkelijke gebeurtenis afgelopen zaterdag heeft de Nederlandse douane een partij cocaïne ontdekt naast levende vissen in dozen die onderweg waren van Suriname naar Hong Kong.

Het incident vond plaats in het dierenhotel op de luchthaven Schiphol, waar de douaneambtenaren de zending inspecteerden.

De ontdekking werd onthuld door de douane zelf via hun officiële social media-kanalen. Het bericht van de douane beschreef de gebeurtenis als volgt: “Afgelopen zaterdag controleerde de douane Nederland dozen in het dierenhotel op Schiphol met levende vissen. Naast de vissen troffen ze ook cocaïne aan. De vissen waren onderweg van Suriname naar Hong Kong en konden hun reis vervolgen. De drugs zijn in beslag genomen en vernietigd.”

De vondst van cocaïne in de nabijheid van levende vissen is een zeldzaam en verontrustend incident. Het roept vragen op over de mogelijke betrokkenheid van georganiseerde misdaad bij internationale smokkelactiviteiten.

De douaneautoriteiten in Nederland hebben echter nog geen verdere details vrijgegeven over de omvang van de in beslag genomen drugs of mogelijke verdachten.

Bekijk ook:

Hof van Justitie brengt rechtspraak dichter bij gemeenschap binnenland

Bedrijfsleven en regering versterken samenwerking voor duurzame ontwikkeling Suriname

ShareTweetSendSend

Meer berichten

Toegankelijke rechtspraak voor Galibi, Albina en Moengo Tapu
Suriname

Hof van Justitie brengt rechtspraak dichter bij gemeenschap binnenland

Nationale ontwikkelingsagenda centraal tijdens overleg met president Simons.
Suriname

Bedrijfsleven en regering versterken samenwerking voor duurzame ontwikkeling Suriname

President Jennifer Simons beëdigt de nieuwe leden van het Tuchtcollege voor het Notariaat en het Advocaten Tuchtcollege. Foto: CDS
Suriname

Nieuwe leden Tuchtcolleges beëdigd, behandeling van zaken kan worden hervat

De nieuwe directie en Raad van Commissarissen van Grassalco zijn officieel benoemd tijdens een aandeelhoudersvergadering op 12 juni 2026.
Suriname

Nieuwe directie en Raad van Commissarissen benoemd bij Grassalco

Centrale bank van Suriname
Suriname

KKV-gelden binnenkort op rekeningen van cliënten gestort

Nieuwe diplomaten krijgen opdracht Suriname krachtig te vertegenwoordigen
Suriname

Vier nieuwe ambassadeurs beëdigd: president Simons benadrukt Surinaams belang

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws