• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Presidentieel ingrijpen noodzakelijk om onrust bij RGD te sussen

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
16 september 2023 08:00 - Geüpdatet op 23 oktober 2023 14:38
in Nieuws, Opinie, Suriname
arts dokter ziekenhuis

REDACTIONEEL– De volksgezondheidssector van Suriname bevindt zich momenteel in een zorgwekkende situatie vanwege aanhoudende onrust bij de Regionale Gezondheidsdienst (RGD).

Het RGD-personeel heeft de afgelopen dagen het stilzwijgen doorbroken en is in actie gekomen. Ze eisen een spoedige afronding van de arbeidsovereenkomsten voor dit jaar en het onmiddellijke ontslag van directeur Nishita Gajadien.

Deze oplopende spanningen bij de RGD kunnen een verwoestende impact hebben op de volksgezondheid in Suriname, aangezien de dienst een cruciale rol speelt in de gezondheidszorgsector van het land.

Het is van groot belang dat de regering onder leiding van de president onmiddellijk ingrijpt om deze crisis te beteugelen.

Het RGD-personeel verdient duidelijkheid en respect voor hun arbeidsrechten, terwijl de gezondheidsdienst zelf stabiliteit en effectieve leiding nodig heeft om de gezondheidszorg te waarborgen, vooral in deze tijden van wereldwijde gezondheidsuitdagingen.

Het is nu aan de hoogste autoriteiten om een constructieve dialoog aan te gaan, de zorgen van het personeel serieus te nemen en een duurzame oplossing te vinden om de rust en het vertrouwen te herstellen.

De gezondheid van het Surinaamse volk staat op het spel, en het is van het grootste belang dat deze kwestie snel en doeltreffend wordt aangepakt.

Mis dit niet:

Een Desi Bouterseweg in Amsterdam? Waarom zou die naam onbespreekbaar zijn?

Rehabilitatie riolering Slangenhoutstraat moet waterafvoer verbeteren

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Ook de naam Desi Bouterse verdient een plaats in het debat over het Amsterdamse straatbeeld. Illustratiefoto (AI)
Opinie

Een Desi Bouterseweg in Amsterdam? Waarom zou die naam onbespreekbaar zijn?

Kuldipsingh vervangt dwarsduikers in Slangenhoutstraat.
Suriname

Rehabilitatie riolering Slangenhoutstraat moet waterafvoer verbeteren

Districtscommissaris Ramautar oriënteert zich na melding van vissterfte in Creola
Suriname

Vissterfte gemeld in Creola, autoriteiten starten onderzoek

President Jennifer Simons
Opinie

Simons kiest voor de gewone Surinamer en dat lijkt de rijke elite niet te bevallen

Droge vegetatie vergroot brandgevaar in Commewijne
Suriname

Burgervader Commewijne roept gemeenschap op geen onnodige branden te stichten

AZP investeert ruim 600.000 euro in opleiding van 175 verpleegkundigen.
Suriname

175 verpleegkundigen starten gespecialiseerde opleiding

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws