• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Minister Ramdin: Suriname streeft naar internationaal leiderschap in traditionele en integratieve geneeskunde

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
12 September 2023 17:05 - Geüpdatet op 23 October 2023 14:01
in Nieuws, Suriname
MINISTER BIBIS

GFC NIEUWSREDACTIE – Op 6 september 2023 hield Minister Albert Ramdin van Buitenlandse Zaken, International Business en Internationale Samenwerking (BIBIS) een inspirerende toespraak voor belanghebbenden en stakeholders op uitnodiging van de stuurgroep Ontwikkeling Traditionele en Integratieve Medische Systemen Industrie (OTIMISI).

Het onderwerp van discussie was de ontwerpwet ‘Vaststelling van regels voor traditionele en integratieve geneeskundige diensten in Suriname’.

De toespraak van de minister belichtte het groeiende belang van traditionele geneeswijzen binnen het nationale gezondheidszorgsysteem, en benadrukte de unieke bijdrage die deze systemen leveren aan de gezondheid en economische ontwikkeling van Suriname.

Minister Ramdin legde de nadruk op het potentieel van Suriname om een wereldwijd centrum te worden voor traditionele medische praktijken, medisch toerisme en internationale zakelijke partnerschappen.

De rijke diversiteit van traditionele geneeswijzen in Suriname, geworteld in de cultuur en geschiedenis van diverse gemeenschappen, werd benadrukt.

Minister Ramdin benadrukte de rol van het ministerie van BIBIS bij het smeden en onderhouden van diplomatieke betrekkingen om duurzame nationale ontwikkeling te bevorderen.

Hij riep op tot concrete acties en wetgeving om gerichte internationale samenwerking te realiseren voor wetenschappelijke vooruitgang, culturele uitwisseling en economische groei.

Voorzitter Steve Silos van OTIMISI prees de toespraak van de minister als een cruciale bijdrage aan de ontwikkeling van een duurzame traditionele en integratieve geneeskunde-industrie in Suriname.

ShareTweetSend

Meer berichten

autobrand
Suriname

Bestuurder ontsnapt ongedeerd bij autobrand

waterbottlebedrijf
Suriname

Waterbottelbedrijf Sprinkle gesloten na controle, ondernemer spant kortgeding aan

kantoor zaken bureau bedrijf computer meeting
Suriname

Surinaamse bedrijven krijgen meer kansen door partnerschap SSB, Multi Certifications en Veritrust

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws