• Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

Politie waarschuwt toeschouwers die AVD-wandelaars beledigen

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
8 september 2023 20:27 - Geüpdatet op 26 oktober 2023 03:18
in Nieuws
wandelmars avd

Avondvierdaagse terug

GFC NIEUWSREDACTIE – De Avond Vierdaagse (AVD) in Suriname, een geliefd evenement waarin duizenden wandelaars zich verzamelen om deel te nemen aan een gezonde en sportieve activiteit, heeft de aandacht getrokken van de Surinaamse politie vanwege ongewenst gedrag van enkele toeschouwers.

Het Korps Politie Suriname (KPS) heeft zich genoodzaakt gevoeld om een waarschuwing uit te geven aan toeschouwers die denigrerende opmerkingen maken en beledigende taal gebruiken naar de wandelaars toe.

Het is een algemeen principe dat respect wederzijds moet zijn. De politie wil benadrukken dat respect krijgen begint met respect geven.

Het is onacceptabel dat sommige toeschouwers of passieve deelnemers langs de openbare wegen staan en zich niet correct gedragen tijdens de AVD. Dergelijk gedrag kan het plezier en de positieve sfeer van dit evenement verstoren.

De politie heeft de verantwoordelijkheid om de rust en orde te handhaven tijdens de AVD, en zal zonder aarzeling optreden tegen degenen die beledigende opmerkingen maken of ander storend gedrag vertonen. Dit geldt voor iedereen die deelneemt aan dit geweldige evenement.

Daarnaast doet de politie een dringend beroep op zowel de wandelaars als de toeschouwers om zich te houden aan de bevelen en instructies van de politieambtenaren die zijn belast met het soepel en veilig laten verlopen van de AVD. Samen kunnen we ervoor zorgen dat dit evenement een plezierige en veilige ervaring blijft voor iedereen.

Foto: FB-pagina Young Creator

Mis dit niet:

‘Nieuwe’ Boeing 777 voor SLM: deze belangrijke details zijn nog niet bekend

De bijzondere band tussen Surinamers en Schiphol

ShareTweetSendSend

Blijf op de hoogte

Een Boeing 777 van Eastern Airlines.
Lifestyle

‘Nieuwe’ Boeing 777 voor SLM: deze belangrijke details zijn nog niet bekend

KLM Boeing 777 vanaf de A4
Lifestyle

De bijzondere band tussen Surinamers en Schiphol

Gedetineerde Patrick Ruben Stewart ontsnapt uit Sanatorium
Suriname

MIA zoekt informatie over ontsnapte gedetineerde Patrick Ruben Stewart

Hitte in klaslokalen zorgt voor zorgen.
Suriname

Ouders niet tevreden met schooltijd tot 12.00 uur in oktober: ‘Vanaf 11.00 uur is het niet meer uit te houden’

Een delegatie van Natuurlijke Hulpbronnen bezoekt de energiecentrales in Boven-Suriname en voert gesprekken met medewerkers. Foto: CDS
Suriname

Zonne-energiecentrales leveren 36 dorpen in Boven-Suriname 24 uur per dag stroom

LVV en pluimveesector maken afspraken over aanpak vogelgriep.
Suriname

Nog geen duidelijkheid over variant vogelgriep, aanvullende monsters naar buitenland

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact
  • Word redacteur
  • Colofon

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Sport
  • Adverteren
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws