• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Kritische fase cao-conflict personeel RGD en directie: Hoofdkantoor vandaag bestormd

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
8 september 2023 11:07 - Geüpdatet op 26 oktober 2023 03:19
in Nieuws
protest actie demonstratie e1613742326259

GFC NIEUWSREDACTIE – De bestorming vanmorgen van het hoofdkantoor van de Regionale Gezondheidsdienst (RGD) in Suriname door medewerkers markeert een kritische ontwikkeling in het langdurige conflict tussen de RGD en haar personeel.

De medewerkers eisen dringend een gesprek met de voorzitter van het stichtingsbestuur, Fayaz Sharman, omdat de cao-onderhandelingen zijn vastgelopen.

De acties van de medewerkers, geleid door bondsvoorzitter Rinaldo Herkul, begonnen na een algemene ledenvergadering (ALV) die werd gehouden in het gebouw van C-47.

Na de ALV trokken ze naar het RGD-hoofdkantoor en barricadeerden ze gedurende enkele minuten de Johan Adolf Pengelstraat. Gelukkig werd dit tactisch afgestemd met de politie, die de situatie onder controle wist te houden.

De medewerkers betraden vervolgens het RGD-gebouw, waar op dat moment RGD-directeur Nishita Gajadin aanwezig was in een vergadering met het bestuur. Tot op heden zijn de medewerkers echter niet ontvangen door de leiding van de RGD.

Het feit dat er momenteel geen werkzaamheden worden uitgevoerd door het RGD-personeel benadrukt de ernst van de situatie.

De medewerkers lijken vastberaden om hun eisen kracht bij te zetten en zijn van plan door te gaan met hun actie als er vandaag geen oplossing wordt gevonden.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

suriname recreatie zanderij 1 spelen zwemmen kinderen vakantie
Lifestyle

Recreatieoorden als Zanderij 1 kunnen toerisme naar hoger niveau tillen

Bladeren regen druppels
Suriname

Kans op regenbuien op oudjaarsdag in Paramaribo

kerst feestdagen
Lifestyle

Kerstsfeer in Suriname voelt warmer en hechter dan in Nederland

rijden alcohol
Suriname

Dronken bestuurder veroorzaakt ernstig ongeval in Nickerie

terugkeer surinaamse artsen
Suriname

Surinaamse artsen keren na zeven jaar studie in Cuba terug

Donatie Kindertehuizen 2
Suriname

Newmont Suriname ondersteunt opnieuw kinderhuizen landelijk

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws