• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Somohardjo gaat zich persoonlijk inzetten voor verbetering rechtspositie personeel Kustwacht

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
2 September 2023 18:48 - Geüpdatet op 26 October 2023 03:20
in Nieuws
bronto biza kustwacht

GFC NIEUWSREDACTIE- Minister Bronto Somohardjo van Binnenlandse Zaken heeft tijdens de herdenking van het 10-jarig bestaan van de Kustwacht Suriname beloofd zich persoonlijk in te zetten voor de verbetering van de rechtspositie van het personeel.

Hij erkent dat de Kustwacht de afgelopen drie jaar zowel goede als minder goede momenten heeft gekend en zal zich inspannen om meer middelen beschikbaar te stellen zodat de Kustwacht haar taken zonder belemmeringen kan uitvoeren.

Tijdens het jubileum is een nieuwe website gelanceerd om de taken, bevoegdheden en werkzaamheden van de Kustwacht beter te communiceren.

Ook werd een plaquette onthuld ter ere van de personen die zich sinds de oprichting van de Kustwacht verdienstelijk hebben gemaakt voor de organisatie.

Waarnemend directeur Majoor Radjoe Bhola is trots op de prestaties van de Kustwacht in de afgelopen jaren en benadrukte hun toewijding aan de vooruitgang van Suriname. Ze werken aan een groot onderhoudsplan om de levensduur van hun vaartuigen te behouden.

De Kustwacht heeft nauwe samenwerkingen opgebouwd met diverse stakeholders in het maritieme zeegebied en staat open voor nieuwe uitdagingen in de toekomst.

Tijdens het evenement werden ook 10 onderscheidingen uitgereikt aan mensen die continu hebben bijgedragen aan de Kustwacht van Suriname.

Diverse hoogwaardigheidsbekleders en vertegenwoordigers van verschillende organisaties waren aanwezig bij de viering van het jubileum.

ShareTweetSend

Meer berichten

vrouw dansen sensueel
Lifestyle

Vrouwen krijgen vaker kritiek op hun dansstijl dan mannen in Suriname, beweert lifestyleanalist

hangmat
Lifestyle

Gezellig onder de boom praten in Saramacca laat zien dat dorpsleven nog springlevend is

vrouw dame bed slapen
Lifestyle

Discussie in Suriname over slapen met groot achterwerk en rugpijn

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2025 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Nederland
  • Buitenland
  • Lifestyle
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2025 GFC Nieuws