• Colofon
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact
Geen resultaat
Bekijk alle
Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
  • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

Incident te Abrabroki: Auto beschoten en klemgereden door gewapende rovers

Jennifer Atmo door Jennifer Atmo
25 augustus 2023 11:14 - Geüpdatet op 26 oktober 2023 03:28
in Nieuws
GFC. Nieuws uit Suriname

GFC NIEUWSREDACTIE- Ruim een uur geleden heeft zich een ernstig incident voorgedaan aan de Calcuttastraat te Paramaribo, Suriname, waarbij gewapende rovers een personenauto hebben klemgereden.

Het betreffende voertuig wordt vermoedelijk gebruikt voor waardevol transport.

Volgens informatie zijn tijdens het incident meer dan 20 schoten afgevuurd. Als gevolg hiervan heeft het slachtoffer ernstige schotwonden opgelopen en verkeert in een niet-aanspreekbare toestand. Onmiddellijk na de melding is een ambulance gealarmeerd om medische hulp te bieden.

Naast de medische respons is de politie ter plaatse gekomen om het incident te onderzoeken en de veiligheid te waarborgen. De omgeving van de Calcuttastraat is afgezet om het onderzoeksteam de ruimte te geven om sporen veilig te stellen en getuigen te ondervragen. Het precieze motief achter de gewapende overval is nog onduidelijk en zal nader worden onderzocht.

De betrokken autoriteiten werken nauw samen om de situatie te beheersen en de nodige stappen te ondernemen. Het is van groot belang dat degenen die verantwoordelijk zijn voor dit schokkende incident worden geïdentificeerd en verantwoordelijk worden gehouden voor hun daden.

Omwille van de lopende onderzoeken en de privacy van het slachtoffer en andere betrokkenen, wordt verzocht om respectvol om te gaan met de informatie die naar buiten wordt gebracht. Meer details zullen worden vrijgegeven naarmate het onderzoek vordert en relevante informatie kan worden gedeeld met het publiek.

ShareTweetSendSend

Meer berichten

pepre watra
Lifestyle

Vrouw uit Paramaribo gebruikt peperwater tegen indringers en krijgt navolging

[Aggregator] Downloaded image for imported item #432636
Suriname

Werkgroep Decentralisatie en Grondenrechten start overleg met RO

moengo albina
Nieuws

Dc Vijent waarschuwt voor infrastructuurproblemen en achterstallig onderhoud in Albina

[Aggregator] Downloaded image for imported item #432144
Suriname

Bromfietsdief slaat op de vlucht na achtervolging in Nickerie

mungra dharm 2
Suriname

Dharmvir Mungra waarschuwt voor aantasting rechtsstaat

[Aggregator] Downloaded image for imported item #432613
Suriname

Boek over Marrontraditie wordt overhandigd aan granmans

Nieuws uit Suriname | gfcnieuws.com

© 2026 GFC Nieuws

GFC Nieuws is een toonaangevend Surinaams mediahuis, gevestigd in Paramaribo. Sinds 2010 brengen wij dagelijks betrouwbaar nieuws, actualiteiten en lifestyle-artikelen met focus op Suriname en de Surinaamse gemeenschap wereldwijd. Onze redactie bestaat uit ervaren journalisten en columnisten, actief in zowel Suriname als Nederland.

  • Contact

Sociale media

Geen resultaat
Bekijk alle
  • Voorpagina
  • Suriname
  • Lifestyle
  • Nederland
  • Gezondheid
  • Opinie
    • Column
  • Entertainment
  • Technologie
  • Sport
  • Contact

© 2026 GFC Nieuws